Gamedec (Tom 1). Granica rzeczywistości

Autor: Martin Ann Drimm

Wydawnictwo: CDP.pl

 

"Detection Ends Case", zwykł był mawiać Sam Hawthorne, jeden z najlepszych detektywów działających w wirtualiach w połowie lat osiemdziesiątych XXII wieku. Gdy zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, jego przyjaciele umieścili na holograficznym nagrobku napis: "Sam 'DEC' Hawthorne. Nigdy nie zapomnimy". Od tej pory solverzy, czyli detektywi działający w grach, zaczęli siebie nazywać gameDECami.

Jest rok 2196. Warsaw City. Trzysta czterdzieste drugie piętro linowca Stockomville. Torkil Aymore, gamedec, miłośnik Jacka Danielsa, kobiecych wdzięków i skomplikowanych zagadek, czeka na zlecenie, które pomoże mu wydostać się z finansowych tarapatów. Wie, czym są gry erotyczne, e-sportowe, wojenne, imitujące rzeczywistość. Zna się na ludziach. Ma tylko jedną wadę: jest naiwny.

"Granica rzeczywistości" to zbiór trzynastu wizjonerskich opowiadań, w których Marcin Przybyłek przedstawia niepokojącą, bo prawdopodobną, wizję przyszłości naszej cywilizacji, w której albo jesteś niebieskim ptakiem zanurzonym w wirtualiach, albo mierzysz się z realium, gdzie szczerzą kły korporacje, a wielcy tego świata przestawiają bierki na szachownicy planety.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Martin Ann Drimm - inne e-booki

E-booki podobne do "Granica rzeczywistości"