Gamedec (Tom 3). Zabaweczki

Autor: Martin Ann Drimm

Wydawnictwo: CDP.pl

Torkil Aymore ląduje na Gai wiedząc, że walka z Bestią jest daleka od zakończenia. Komu przekazać przerażające informacje? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Jak ochronić przyjaciół? Czym lub kim jest demon, który pojawia się w jego halucynacjach, kim jest anielica, pojawiająca się przed jego oczami i ostrzegająca przed niebezpieczeństwem? Jak gamedec poradzi sobie wobec globalnego zagrożenia? Jak rozwiąże jednocześnie trzy zagadki w trzech różnych miejscach?

"Zabaweczki" to epicka opowieść o skoku cywilizacyjnym, przemianach społecznych i o ich wpływie na funkcjonowanie pojedynczych ludzi. To historia ludzi walczących o przetrwanie w dobie wielkich wydarzeń. To przekaz, który zmienia postrzeganie rzeczywistości.

Okulary służące komunikacji są przeszłością, podobnie jak soczewki. Teraz modne są obicoiny przekazujące obrazy, zapachy i dźwięki bezpośrednio do kory mózgowej. Seryjne motomby i pershelle odchodzą w przeszłość. Teraz bez megatomba jesteś nikim. Także czas się zmienił. Zapomnij o godzinach, minutach i sekundach. Przyswój sobie nazwy hekta, mona i cetnia. A to dopiero początek zmian...

Bardzo wiele wizji Marcina Przybyłka urzeczywistniło się. Jeszcze dziesięć lat temu pomysł, że na terenach Polski pojawią się trąby powietrzne wydawał się absurdalny. Dzisiaj widujemy je dość często. Dziesięć lat wstecz ukłucia komarów, oprócz tych tropikalnych, były względnie bezpieczne. Teraz już nie są. Jeszcze na początku wieku o środowiskach wirtualnych mówiło się wyłącznie w charakterze ciekawostki. Teraz zyskują coraz większe zastosowanie. Marcin Przybyłek, wizjoner cyberprzestrzeni, przewidział dla nich wielkie obszary eksploatacji.

Zanurz się w GamedecVerse, a już nigdy nie będziesz chciał wyjść na nudny i szary brzeg realium!

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Martin Ann Drimm - inne e-booki

E-booki podobne do "Zabaweczki"