ISBN:9788364523441

Inwit

Autor: Michał Cholewa

Seria wydawnicza: Algorytm Wojny, część 4.

Wydawnictwo: WarBook

Oszczędzasz: 20%

Dramatyczna walka o przetrwanie ludzkości, która przeżyła zabójczy atak Sztucznej Inteligencji. Czwarta część cyklu Gambit

Powieść laureata Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla.

Spełnił się najczarniejszy scenariusz ludzkości. Sztuczna Inteligencja wymknęła się spod kontroli i postanowiła unicestwić swych twórców. W trwającej walce kluczowa okazała się jednak nie inteligencja walczących stron, ale zdolność do okrucieństwa, w czym trudno dorównać człowiekowi. Ludzkość przetrwała Dzień zagłady świata. Podzielona na trzy mocarstwa próbuje uratować resztki dawnej cywilizacji.

Marcin Wierzbowski ze swoim oddziałem weteranów zostaje wciągnięty w szeregi niezawodnego, lecz okrytego złą sławą Dowództwa Operacji Specjalnych Unii Europejskiej. Dowodzący nimi pułkownik Brisbane zabiera żołnierzy w kolejną misję, tym razem mają przedostać się na planetę Liberty, która zadziwiająco skutecznie zdołała powstrzymać bunt maszyn a jednocześnie, jako jedno z nielicznych miejsc, dysponuje złożami niezwykle cennego surowca caellium.

Niestety Liberty leży w strefie wpływów potężnych Stanów Zjednoczonych. Konieczne jest zatem zaniechanie inwazji na szeroką skalę a skupienie się na małych, drobiazgowo zaplanowanych, operacjach specjalnych. Działania te wydają się jednak skazane na porażkę. Szans na zwycięstwo nie dostrzegają nawet magowie, ludzie – komputery żyjący w komorach medycznych, którzy porzucili swoje człowieczeństwo na rzecz nieograniczonej wiedzy.

Na przekór wszystkim przeszkodom pułkownik Brisbane wierzy Colette, dziewczynie ukształtowanej w projekcie Dedal, który miał za zadanie stworzenie następcy SI.
Czy w tak skomplikowanej sytuacji zwycięstwo jest możliwe? A jeśli uda się je osiągnąć to na czym ono będzie polegało i jak wysoką cenę trzeba będzie za nie zapłacić?


Na cykl „Algorytm Wojny” składają się następujące powieści:
1. Gambit
2. Punkt cięcia
3. Forta
4. Inwit

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 27.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27.99 zł inverso.pl
mobi epub
29.65 zł gandalf.com.pl
mobi epub
32.11 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  20.94 zł
w programie Nexto Premium
32.46 zł nexto.pl
mobi epub
34.90 zł publio.pl
mobi epub
34.90 zł empik.pl
mobi epub
34.90 zł woblink.pl
mobi epub
34.90 zł virtualo.pl

Michał Cholewa - inne e-booki

Algorytm Wojny - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Inwit"