ISBN:9788374808354

Cykl Wierni i Upadli. Księga 2

Autor: John Gwynne

Wydawnictwo: MAG

Stron: 800

Opłacalność: 3.15 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

“Męstwo”, drugi tom cyklu Wierni i Upadli autorstwa Johna Gwynne’a, trzyma w napięciu równie mocno jak pierwszy.

Ziemie Wygnanych są rozdarte wojną. Armia najwyższego króla Nathaira maszeruje przez jej krainy, rzucając wyzwanie każdemu, kto stanie na drodze jego świętej krucjacie. Po swej stronie ma Rhin, słynącą ze sprytu królową Cambrenu, przez co nie znajduje wielu godnych siebie przeciwników. Niemniej Rhin, która ma o wiele większe ambicje, rozkręca sieć własnych intryg.

Cywen, porzucona przez rodzinę w kraju opanowanym przez wroga, musi walczyć o przetrwanie, ale musi porzucić marzenia o ucieczce, gdyż Nathair oraz Calidus, jego budzący niepokój doradca, poznają jej prawdziwą tożsamość i nie mają zamiaru wypuścić ją z rąk. Dzięki niej bowiem otrzymują szansę na zabicie swego największego wroga.

W międzyczasie młody wojownik Corban wraz z garścią towarzyszy umyka z podbitej ojczyzny do jedynego kraju, który może im udzielić schronienia. By tam się dostać, muszą przebyć Cambren i uniknąać śmierci z rąk wrogich oddziałów, olbrzymów i zajadłych górskich wilkunów. Co więcej, musi dokładać wszelkich starań, by stać się tym, za którego wszyscy go uważają – Jasną Gwiazdą i zbawcą Ziem Wygnanych.

Świat śmiertelników, uwikłany w zmagania o władzę i przetrwanie, nie jest jednakże świadom największego zagrożenia. W Zaświecie mroczne siły przygotowują się, by wysłać zastęp Upadłych do świata materialnego, by zakończyć wojnę z Wiernymi raz na zawsze.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 25.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.20 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27.30 zł virtualo.pl
mobi epub
33.60 zł ibuk.pl
mobi epub
34.31 zł gandalf.com.pl
mobi epub
35.70 zł publio.pl
mobi epub
od 32.13 zł
(dla stałych klientów)
35.70 zł ebookpoint.pl
mobi epub
37.38 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  25.20 zł
w programie Nexto Premium
42.00 zł nexto.pl
mobi
37.80 zł zinamon.pl
epub
37.80 zł zinamon.pl

John Gwynne - inne e-booki

E-booki podobne do "Cykl Wierni i Upadli. Księga 2 "