Sukcesja w rodzinie biznesowej

Autor: Tomasz Budziak

Wydawnictwo: Poltext

Stron: 280

Opłacalność: 10.26 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

W Polsce rozpoczęła się pierwsza duża zmiana pokoleniowa w biznesie. Dzieci dynamicznych przedsiębiorców, rozpoczynających działalność na początku transformacji wyznaczonej rokiem 1989, stoją przed wyzwaniem przejęcia własności i zarządzania firmami swoich rodziców, a ci zastanawiają się, jak najlepiej przeprowadzić proces sukcesji.

Sukcesja w rodzinie biznesowej, jeżeli ma się powieść, musi być dobrze przemyślanym i szczegółowo zaplanowanym procesem, trwającym od chwili, gdy w rodzinie pojawiają się potomkowie. Udana sukcesja w firmie rodzinnej nigdy nie jest jednorazowym aktem odczytania testamentu czy przekazania darowizny bądź spadku, tak jak funkcjonująca, żywa firma nie jest zdeponowanym w banku majątkiem.

Książka Tomasza Budziaka to interdyscyplinarne, całościowe, a jednocześnie praktyczne spojrzenie na problematykę sukcesji, łączące zagadnienia strategii biznesowej nie tylko z aspektami prawnymi czy podatkowymi, ale również z psychologią, etyką i kulturą. Autor, od wielu lat doradzający rodzinom biznesowym, odwołuje się w niej do swego bogatego doświadczenia i współpracy zarówno z rodzinami polskimi, jak i firmami rodzinnymi z Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz krajów Beneluksu.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.26 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 28,74

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28,74 zł ibuk.pl
mobi epub
39,66 zł gandalf.com.pl
mobi epub
40,72 zł litres.pl
mobi epub
41,67 zł vagabook.pl
mobi epub
44,07 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  28,74 zł
w programie Nexto Premium
47,90 zł nexto.pl
mobi epub
37,90 zł
(z kodem prom.)
47,90 zł woblink.pl

Tomasz Budziak - inne e-booki

E-booki podobne do "Sukcesja w rodzinie biznesowej"