Fitness dla mężczyzn

Autor: Tomasz Brzozka

Wydawnictwo: Siedmioróg

Opłacalność: 7.21 zł/100 stron

Fitness - pojęcie, które szturmem wdarło się do siłowni na całym świecie i zrewolucjonizowało podejście do aktywności fizycznej. Jak się ma ten cały fitness do starej, sprawdzonej kulturystyki? Otóż fitness wnosi coś więcej, niż rozbudowa masy mięśniowej i rzeźbienie sylwetki. Oczywiście znajdziecie w tej książce propozycje ćwiczeń, treningów i cyklów treningowych. Ale to nie wystarczy. Trzeba pomyśleć o odpowiednim żywieniu, o relaksie i regeneracji. O sensie pracy w siłowni i nowym spojrzeniu na swój organizm, jako całość. Rzeźba to jedno. W fitnessie dochodzi praca nad balansem i koordynacją. Nad ogólną sprawnością fizyczną. Nad rozwijaniem wszelkich pasji sportowych poprzez siłownię. Wreszcie nad pewną filozofią życia, wykorzystaniem ćwiczeń do zdobycia pozytywnej energii, pracy nad swoim wizerunkiem, uzyskaniem tak potrzebnej w dzisiejszym świecie pewności siebie.

  • Pierwsze w Polsce całościowe opracowanie amerykańskiego pojmowania fitnessu.
  • 78 zilustrowanych ćwiczeń i programy treningowe dla sportowców i amatorów fitnessu.
  • Książka praktyczna w użyciu, doskonały przewodnik do ćwiczeń, zdrowego żywienia, relaksacji, rozwijania pasji sportowych poprzez siłownię i wdrożenie w życie filozofii fitnessu.
  • Teksty ekspertów - lekarzy i naukowców
  • Gotowe przepisy na zdrowe i smaczne potrawy
  • Polski autor.


 
Na podstawie zdobytego doświadczenia i wiedzy podjąłem się próby stworzenia podręcznika, który rozwieje wszelkie wątpliwości: jak ćwiczyć, jaki wpływ na zdrowie ma trening siłowy, a także co jeść, by nie przytyć. Zaprezentowane ćwiczenia z pewnością pomogą Ci utrzymać kondycję przez cały rok. Dzięki nim nie będziesz się borykać z takimi problemami, jak opona na brzuchu czy bóle stawów.
Tomasz Brzózka

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 13,49 zł
(dla stałych klientów)
14,99 zł ebookpoint.pl
pdf
14,99 zł septem.pl
pdf
16,99 zł ibuk.pl
pdf
18,70 zł zinamon.pl
pdf
20,74 zł woblink.pl
pdf
22,24 zł swiatebookow.pl
pdf
22,49 zł ravelo.pl
pdf
  14,99 zł
w programie Nexto Premium
23,74 zł nexto.pl
pdf
24,99 zł publio.pl
pdf
24,99 zł legimi.com
pdf
24,99 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Fitness dla mężczyzn"