ISBN:9788378189862

Ucieczka z raju

Autor: Robert J. Szmidt

Seria wydawnicza: Pola dawno zapomnianych bitew, część 2.

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 400

Opłacalność: 5.44 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Doskonała powieść science fiction rozwijająca wątki zapoczątkowane w Łatwo być bogiem.

Ludzkość w połowie XXIV wieku ma za sobą gwałtowny skok cywilizacyjny, zna tysiące układów gwiezdnych i skolonizowała ponad tysiąc planet. Penetrując wszechświat wreszcie trafia na obcą, zaawansowaną cywilizację, której przedstawiciele nie wykazują żadnej chęci nawiązania kontaktu, wręcz przeciwnie, wszczynają walkę o najwyższą stawkę.  W szalejącej wojnie nie chodzi już tylko o podbój nowych terenów, ale o fizyczne unicestwienie wrogiego gatunku.

Zrehabilitowany kapitan Święcki, na jednej z ewakuowanych w pośpiechu planet, toczy swoją własną walkę o ocalenie jak największej liczby ludzi. Kolonia na Delcie Ulietty kryje jednak o wiele większą tajemnicę, która być może odmienić losy całej wojny.

 

Łatwo być Bogiem to fascynujący wstęp do epickiej space opery. Czytając o przygodach barwnych postaci, takich jak załoga Nomady, czytelnik wstrzymuje oddech i odkrywa tajemnice, które mogą zmienić losy Galaktyki. - Nancy Kress, zdobywczyni nagród Hugo i Nebula.

W "Polach dawno zapomnianych bitew" Robert J. Szmidt wykazał się niezwykle bogatą wyobraźnią, opowiadając swoją historię z ogromnym wdziękiem i oryginalnością. Szczerze polecam - Mike Resnick, laureat nagród Hugo i Nebula.

Wartka opowieść o skorumpowanej załodze kolapsarowca, która eksplorując kolejne wrakowiska, odkrywa więcej, niżby chciała... Tak zaczyna się ta wciągająca lektura- Jack Campbell, autor bestsellerowego cyklu „Zaginiona Flota”

 

Robert J. Szmidt swoje pierwsze teksty opublikował na początku lat osiemdziesiątych. W 2001 roku wrócił do zajmowania się literaturą i stworzył magazyn literacki "Science Fiction", na łamach którego zadebiutowała większość znaczących pisarzy ostatniego pokolenia. Twórca portalu www.fantastykapolska.pl. Napisał sześć powieści i prawie dwadzieścia opowiadań, przetłumaczył niemal pięćdziesiąt książek. REBIS wydał w 2013 roku jego Apokalipsę według Pana Jana, a w serii "Horyzonty zdarzeń" także Łatwo być bogiem.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 21.76 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 19.58 zł
(dla stałych klientów)
21.76 zł ebookpoint.pl
mobi epub
22.32 zł ibuk.pl
mobi epub
22.32 zł litres.pl
mobi epub
23.24 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25.11 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27.90 zł empik.pl
mobi epub
  16.74 zł
w programie Nexto Premium
27.90 zł nexto.pl
mobi epub
27.90 zł virtualo.pl
mobi epub
27.90 zł publio.pl
mobi epub
28.90 zł
(z kodem prom.)
28.90 zł woblink.pl
mobi
25.10 zł zinamon.pl
epub
25.10 zł zinamon.pl

Robert J. Szmidt - inne e-booki

Pola dawno zapomnianych bitew - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Ucieczka z raju"