Ucieczka z cienia

Autor: Piotr Trąbski

Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok

Stron: 424

Opłacalność: 3.51 zł/100 stron


”Ucieczka z cienia” – emocjonalny dramat pod niebem Antypodów. Jest to powieść osobliwa, opowiadająca dramatyczną historię człowieka, który przekonał się, że miłość zaczyna się od wielkich uczuć, potem przechodzi przez kłótnie i kończy się nienawiścią... że ślub jest magiczną granicą, po przekroczeniu której zanika żarliwe szaleństwo, a krew stygnie. Kończy się zauroczenie, a zaczyna zwykłe kochanie, pozbawione niezbędnej pikanterii.

Czytelnik poznaje outsidera, który z powodu teatralnych scen przesadzonej życiowej pedanterii opuszcza toksyczny związek oraz nieprzychylny kraj i tysiące kilometrów dalej, w barwnej scenerii australijskiego outbacku poznaje kobietę, która diametralnie odmienia jego życie. Ale przychylne niebo nie przynosi mu ukojenia, nie uśmierza tęsknot… zajadłe głosy przeszłości nie milkną. Czytelnik jest świadkiem niezwykłego uczucia kobiety po przejściach do mężczyzny z przeszłością, który nie może zrozumieć, że ze swoim cierpieniem trzeba się pogodzić, a nie walczyć.

”Ucieczka z cienia” to świetna powieść psychologiczna, bardzo poruszająca i wciągająca. Czyta się jednym tchem, a potem długo nie zapomina. Zmusza bowiem do refleksji nad związkiem kobiety i mężczyzny, nad tym, co w życiu ważne. Autor doskonale przekazuje psychikę bohatera. Rzeczywistość przeplata się z grzechami przeszłości, które odbijają się bohaterowi czkawką, prowadzącą do obłędu. Jak silna i przewrotna może być miłość i do czego może doprowadzić – przeczytajcie!
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 14,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 13,41 zł
(dla stałych klientów)
14,90 zł ebookpoint.pl

Piotr Trąbski - inne e-booki

E-booki podobne do "Ucieczka z cienia"