Komunikacja w zespole wirtualnym

Autor: Tomasz Stefaniuk

Wydawnictwo: Difin

Oszczędzasz: 22%

Wraz ze zmianami zachodzącymi współcześnie w otoczeniu przedsiębiorstw, zmienia się forma i uwarunkowania pracy zespołowej. Z jednej strony, coraz większym problemem staje się dostęp do wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Z drugiej strony, zespół pracowników danego przedsiębiorstwa nie zawsze jest w stanie podołać wyznaczonym zadaniom. Konieczna jest współpraca międzyorganizacyjna, tworzenie zespołów złożonych ze specjalistów wielu współpracujących ze sobą organizacji. Inną przesłankę zmian w formie pracy zespołowej stanowi rozwój technologii teleinformatycznych, który umożliwił nowe, wirtualne formy komunikacji. Z tego powodu liczne organizacje decydują się na zmianę tradycyjnych form pracy zespołowej na zespoły wirtualne.

Książka niniejsza, poza prezentacją procesu komunikacji w zespołach wirtualnych, stara się udzielić odpowiedzi na pytanie: jak projektować system komunikacji zespołu wirtualnego, aby osiągnąć wysoką skuteczność jego działania. W kolejnych rozdziałach przedstawiono zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty funkcjonowania systemu komunikacji i jego projektowania w zespołach wirtualnych, będące wynikiem obserwacji poczynionych podczas pracy autora w tych zespołach oraz prowadzonych wywiadów z kierownikami zespołów, jak również badań ankietowych zrealizowanych wśród członków tych zespołów.

Książka adresowana jest zarówno dla praktyków – osób współpracujących biznesowo w środowisku wirtualnym, organizatorów i kierowników zespołów wirtualnych, jak również dla studentów kierunków ekonomicznych i informatycznych podejmujących w ramach studiów zagadnienia komunikacji.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 32,08

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
od 28,87 zł
(dla stałych klientów)
32,08 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
34,29 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
36,90 zł zinamon.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
36,90 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
36,90 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
  24,60 zł
w programie Nexto Premium
38,95 zł nexto.pl
bez DRM pdf
38,95 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
41,00 zł legimi.com
bez DRM pdf
41,00 zł publio.pl
bez DRM pdf
41,00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Komunikacja w zespole wirtualnym"