Dolina spełnienia

Autor: Amy Tan

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 704

Opłacalność: 4.26 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

W wieku siedmiu lat dobrze wiedziałam, kim jestem: Amerykanką do szpiku kości, z urodzenia, zachowania i mowy, której matka, Lulu Minturn, była jedyną białą właścicielką prestiżowego domu kurtyzan w Szanghaju. 

Tak rozpoczyna się historia Violet, jednej z głównych bohaterek „Doliny spełnienia”. Jej pewność co do własnej tożsamości – oraz innych spraw – zostanie jednak poddana wielu próbom. Nieprzewidziany splot okoliczności sprawi, że jej życie zmieni się raz na zawsze i będzie zmuszona odegrać rolę, której się nie spodziewała… 

„Dolina spełnienia” to epicka opowieść o trzech pokoleniach kobiet złączonych pogonią za tytułowym spełnieniem, które dla każdej z nich oznacza co innego. Wszystkie łakną miłości, wszystkie zostaną zmuszone do rozliczenia się z przeszłością (nie zawsze zgodną z tym, w co dotąd wierzyły) i wiele wycierpią, zanim odczarują błędne koło historii. 

Najnowsza, długo wyczekiwana powieść Amy Tan to także romans historyczny, pełen nierzadko pikantnych szczegółów z życia Szanghaju oraz chińskiej prowincji początku XX wieku. 

Najnowsza powieść Amy Tan jest dowodem na to, że dobre, zapierające dech w piersi rzeczy zdarzają się tym, którzy wystarczająco cierpliwie na nie czekają. To nieopisana przyjemność móc po raz kolejny obcować z magicznym i niesamowitym światem stworzonym przez Amy. 

Lisa See 

Amy Tan tworzy specjalnie dla nas świat pełen wspaniałych kobiet z krwi i kości! 

„Glamour” 

Amy Tan pisze najlepsze sagi rodzinne na świecie! Warto było poczekać tych osiem lat! 

„Newsday” 

Najnowsza powieść Amy Tan napisana w charakterystycznym dla niej oszczędnym stylu pełna jest niesamowitych postaci, o których będziemy pamiętać jeszcze długo po zakończeniu lektury. Matki i córki, silne kobiety stawiające czoło temu, co przynosi los, stworzone przez autorkę specjalizującą się w pisaniu o emocjach. 

„The New York Times Book Review” 

Tan opisuje ubiory, biżuterię i wnętrza – w najdrobniejszych szczegółach, ale żadne słowo nie jest tu zbędne. Fani autorki bez trudu rozpoznają tu tematy poruszane w jej wcześniejszych powieściach – relacje między matkami i córkami, kontrasty między kulturami, a wszystko to bardzo emocjonalne. Rzecz zdecydowanie warta przeczytania i podzielenia się z innymi. 

„People Magazine” 

Zmieniające się jak w kalejdoskopie losy głównej bohaterki wciąż nas zaskakują. Amy Tan jest w dobrej formie. 

„Entertainment Weekly” 

Amy Tan (ur. 1952) to jedna z najbardziej cenionych, a zarazem najpopularniejszych pisarek amerykańskich. W swoich książkach często porusza temat złożonych relacji matek i córek oraz poszukiwania tożsamości, zarówno w kulturowym, jak i uniwersalnym wymiarze.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.21 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 29,97

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 26,97 zł
(dla stałych klientów)
29,97 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32,16 zł gandalf.com.pl
mobi epub
34,56 zł ravelo.pl
mobi epub
35,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
35,71 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  23,04 zł
w programie Nexto Premium
36,48 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
38,40 zł legimi.com
mobi epub
38,40 zł publio.pl
mobi epub
38,40 zł virtualo.pl
mobi
34,60 zł zinamon.pl
epub
34,60 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Dolina spełnienia"