Rozwój zawodowy pracownika. Szanse i zagrożenia

Autor: Katarzyna Januszkiewicz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

 W pracy przyjęto założenie, iż rozwój zawodowy pracownika jako proces złożony, zdeterminowany jest przez siły działające zarówno po stronie organizacji jak i jednostki, które konstytuują jego przebieg w ciągu całego życia człowieka. Celem teoretycznym prezentowanej książki jest identyfikacja i analiza owych czynników oraz próba ich charakterystyki jako stymulatorów i inhibitorów procesu rozwoju, natomiast praktycznym – wskazanie i rekomendację kompleksowego ujmowania rozwoju zawodowego, z koniecznością uwzględnienia satysfakcji z pracy oraz wartości preferowanych przez pracownika.
Książka składa się z trzech części. W pierwszej podano szczegółowej analizie zagadnienie rozwoju w ujęciu teoretycznym. Część druga ma charakter zdecydowanie praktyczny, trzecia zaś stanowi konstatację prezentowanych treści, wskazując na zależności i powiązania w rozwoju jednostki, pracownika i organizacji.
Publikacja prócz rozważań merytorycznych, które mogą być podstawą do działalności dydaktycznej i wykorzystywania jej w charakterze podręcznika akademickiego, zawiera również szereg wskazówek dla praktyków zarządzania, które mogą stać się inspiracją do kształtowania pożądanego środowiska organizacyjnego.
Najlepsza cena: OnePress
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 13,19

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
13,19 zł onepress.pl
bez DRM pdf
od 11,87 zł
(dla stałych klientów)
13,19 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
13,39 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
  9,60 zł
w programie Nexto Premium
15,20 zł nexto.pl
bez DRM pdf
15,20 zł swiatebookow.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
16,00 zł legimi.com
bez DRM pdf
16,00 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Rozwój zawodowy pracownika. Szanse i zagrożenia"