ISBN:9788379853403

Absolwenci

Autor: Erich Segal

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Stron: 568

Opłacalność: 4.48 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Na zjeździe absolwentów rocznika 1958 spotyka się pięciu byłych studentów Harwardu – jednaj z najbardziej prestiżowych uczelni świata. Niegdyś wybitni studenci, z wielkimi ambicjami i oszałamiającymi planami na przyszłość, dziś dojrzali mężczyźni stojący przed koniecznością skonfrontowania swoich dawnych oczekiwań z brutalną rzeczywistością, w której przyszło im żyć. Czas porównać swoje osiągnięcia, pochwalić się sukcesami, podsumować dokonania. Co zostało z tych pełnych ambicji i wiary młodzieńców, którymi kiedyś byli? I jak wysoką cenę musieli zapłacić za realizację najskrytszych marzeń?

Znakomita powieść obyczajowa autora takich bestsellerów, jak "Ostatni akord", czy "Akty wiary". Wciągające studium ludzkich ambicji, pragnień oraz zderzenia marzeń z bezwzględną rzeczywistością.

Powieść Segala jest obszernym kronikarskim zapisem dziejów kilku rodzin, które obserwujemy na przestrzeni ćwierćwiecza. To opowieść o poszukiwaniu prawdy o sobie, zagubieniu i o tym, jak trudno jest żyć z piętnem sukcesu. Z właściwą sobie wnikliwością autor obnaża sekrety bohaterów: uwielbianego przez kobiety i chorobliwie ambitnego milionera Danny'ego, nieśmiałego i spolegliwego Andrew dźwigającego brzemię znanego nazwiska, Jasona – przystojniaka, utalentowanego tenisisty, Teda – egoistycznego naukowca, dla którego praca i sukces stały się sensem życia, Georgea – węgierskiego uchodźcy, który stał się wyrachowanym politykiem. Autor poprzez szczere i drobiazgowe odmalowanie portretów bohaterów i ich losów ukazuje niekończącą się walkę z rzeczywistością i zadaje ważne pytanie - jak daleko wolno się posunąć, by odnieść sukces, nie gubiąc po drodze tego, co najważniejsze.

Losy pięciu bohaterów, odmalowane na tle amerykańskiej rzeczywistości, są okazja do poruszenia uniwersalnych tematów, takich jak miłość, przyjaźń, poszukiwanie sensu życia, marzenia, porażki, cena sukcesu.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 15 ofert ebooków od 25.47 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 22.92 zł
(dla stałych klientów)
25.47 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.52 zł inverso.pl
mobi epub
25.52 zł ibuk.pl
mobi epub
26.48 zł vagabook.pl
mobi epub
27.16 zł ebuczek.pl
mobi epub
27.43 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.39 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19.14 zł
w programie Nexto Premium
29.67 zł nexto.pl
mobi epub
31.90 zł empik.pl
mobi epub
31.90 zł woblink.pl
mobi epub
31.90 zł virtualo.pl
mobi epub
31.90 zł litres.pl
mobi epub
31.90 zł publio.pl
mobi
28.70 zł zinamon.pl
epub
28.70 zł zinamon.pl

Erich Segal - inne e-booki

E-booki podobne do "Absolwenci"