ISBN:9788379998685

Kuszenie losu

Autor: Jane Green

Wydawnictwo: Sonia Draga

Stron: 344

Opłacalność: 8.72 zł/100 stron

Oszczędzasz: 0%

Jedna chwila zapomnienia wystarczyła by zniszczyć szczęście budowane przez lata. Czy wystarczy miłości, przebaczenia i zaufania, by je na nowo odbudować?

Gabby od dwudziestu lat wiedzie cudowne życie u boku męża Eliota. Od dnia, w którym go poznała wie, że do idealny mężczyzna dla niej. Nigdy nie zwątpiła w miłość do niego - nawet gdy nie chciał jej dać jedynej rzeczy, na której nadal najbardziej jej zależy. Teraz, kiedy ich dwie córki dorastają, kobieta uświadamia sobie, że czas, a wraz z nim młodość, przemijają bezpowrotnie. Po raz pierwszy w życiu doświadcza niepokoju. I wtedy właśnie na jej drodze staje Matt…

Jest młody, przystojny, odnosi sukcesy. Odurzona i oślepiona emocjami, jakie budzi w niej mężczyzna, Gabby nie dostrzega jak wiele może utracić. W jednej chwili beztroski niszczy wszystko, co było jej drogie. Dręczona żalem desperacji próbuje odbudować dom, który zburzyła. Ale czy można wybaczyć zdradę?

 

Szkarłatna litera dwudziestego pierwszego wieku”. Kirkus

„Green prowadzi akcję w interesujących kierunkach, zręcznie badając skutki pochopnej, impulsywnej decyzji Gaby. Kuszenie losu to przykuwająca uwagę opowieść ku przestrodze”.

Booklist

„Green raz jeszcze potwierdza swoją zdolność badania złożoności ludzkiego serca”. Library Journal

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 30.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
30.00 zł
(z kodem prom.)
30.00 zł woblink.pl
mobi epub
30.00 zł publio.pl

Jane Green - inne e-booki

E-booki podobne do "Kuszenie losu"