Moje córki krowy

Autor: Kinga Dębska

Wydawnictwo: Świat Książki

Stron: 254

Opłacalność: 9.2 zł/100 stron

Oszczędzasz: 16%

Zabawna i wzruszająca i historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci.

Książkowa wersja znanego widzom filmu w reżyserii Kingi Dębskiej. Film o tym samym tytule, grany w kinach od 16.01.2016 r., już zdobył Nagrodę Publiczności i Nagrodę Dziennikarzy na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni, a także Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych

Starsza siostra, Marta, jest osobą silną i dominującą. Odniosła sukces w życiu zawodowym, jest znaną aktorką grającą w popularnych serialach telewizyjnych. Mimo sławy i pieniędzy, ciągle nie może ułożyć sobie życia prywatnego. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. Młodsza Kasia, wrażliwa i egzaltowana, pracuje jako nauczycielka, jest matką i żoną, jednak jej życie prywatne dalece odbiega od ideału. Jej mąż nieudacznik, od dawna bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie dogadują się ze sobą, ale nagła choroba obojga rodziców zmusza je do wspólnego działania w opiece nad nieprzytomną matką i ukochanym, ale despotycznym ojcem, któremu również nie pozostało wiele życia. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

Moje córki krowy to ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o relacjach rodzinnych. Trochę smutna, trochę zabawna, ale wiarygodna i prawdziwa jak życie.

Moim marzeniem jest takie skonstruowanie historii, żeby odbiorca na zmianę śmiał się i płakał, ale żeby odłożył książkę lub wyszedł z kina zbudowany, a nie podłamany.

Kinga Dębska, autorka i reżyserka

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 23,36

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23,36 zł empik.pl
mobi epub
24,55 zł ibuk.pl
mobi epub
24,83 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25,11 zł ravelo.pl
mobi epub
25,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  16,74 zł
w programie Nexto Premium
26,51 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
27,90 zł legimi.com
mobi epub
27,90 zł virtualo.pl
mobi epub
27,90 zł publio.pl
mobi
25,10 zł zinamon.pl
epub
25,10 zł zinamon.pl

Kinga Dębska - inne e-booki

E-booki podobne do "Moje córki krowy"