ISBN:9788380838154

Dwadzieścia minut do szczęścia

Autor: Katarzyna Mak

Wydawnictwo: Novae Res

Oszczędzasz: 25%

Romans jak z bajki


Michalina nie ma łatwego życia. Wychowana przez babcię, po jej śmierci boryka się z problemami finansowymi i własnym darem ściągania na siebie kłopotów. Impulsywna, a zarazem pozbawiona pewności siebie, wciąż zadręcza się pytaniem, czy u przyczyn jej wiecznego pecha leżą geny odziedziczone po rodzicach, o których babcia nigdy nie chciała z nią rozmawiać. Na szczęście przynajmniej jej studia przebiegają bez zakłóceń. Od upragnionego dyplomu dzieli dziewczynę już tylko praktyka w ekologicznym gospodarstwie rolnym. Nawet nie podejrzewa, że wyjazd na wieś przewróci cały jej świat do góry nogami.


– Dlaczego uciekłaś? – zapytał, wciąż przytrzymując moje ramię i patrząc mi prosto w oczy, a spojrzenie jego granatowych źrenic nadal mnie onieśmielało, prowokując jednocześnie.

Żartuje sobie ze mnie? A może jest po prostu skończonym idiotą, że w ogóle o to pyta?

– Możesz mnie puścić i dać mi wreszcie spokój? – wycedziłam przez zęby.

Chyba nie zrozumiał, bo patrzył na mnie, próbując wyczytać cokolwiek z mojej twarzy. Po chwili jednak rozluźnił uścisk na mojej ręce, a potem, potrząsając z niedowierzaniem głową, puścił ją, ja zaś ominęłam go zwyczajnie i znalazłam się tuż przy schodach prowadzących do drzwi kamienicy, w której mieszkałam.

– Uważam, że to może być nieodpowiednia chwila, żebyś tam wchodziła – usłyszałam ponownie jego głos. Odwróciłam się niechętnie w jego kierunku.


Dwadzieścia minut do szczęścia to powieść z pieprzykiem, którą powinna przeczytać każda kobieta. Miłość często pojawia się w naszym życiu zupełnie przypadkiem, ale tylko dzięki niej uświadamiamy sobie, co jest dla nas najważniejsze. Szczęście zależy w dużej mierze tylko od nas i wystarczy wyciągnąć po nie rękę. Michalina i Mikołaj skradną Wasze serducha. Serdecznie polecam!


K.N.HanerTo piękna, zabawna, otulająca niczym ciepły koc powieść o miłości, odnajdywaniu właściwych dróg oraz o tym, że zawsze warto dążyć do spełniania swoich marzeń. Czuję się usatysfakcjonowana i uskrzydlona.


Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.comPiękna, magiczna, krusząca serce. Opowieść o poszukiwaniu samej siebie i ukojeniu jakie dają miłość i łzy.


Marta Daft, martawsrodksiazek.pl

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 15.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
15.00 zł ibuk.pl
mobi epub
od 14.40 zł
(dla stałych klientów)
16.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub
17.00 zł vagabook.pl
mobi epub
17.80 zł swiatebookow.pl
mobi epub
17.80 zł litres.pl
mobi epub
18.66 zł gandalf.com.pl
mobi epub
20.00 zł virtualo.pl
mobi epub
20.00 zł empik.pl
mobi epub
  12.00 zł
w programie Nexto Premium
20.00 zł nexto.pl
mobi epub
20.00 zł
(z kodem prom.)
20.00 zł woblink.pl
mobi epub
20.00 zł publio.pl
mobi
16.60 zł zinamon.pl
epub
16.60 zł zinamon.pl

Katarzyna Mak - inne e-booki

E-booki podobne do "Dwadzieścia minut do szczęścia"