ISBN:9788380924390

Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym

Autor: Patryk Filipiak, Anna Hrycaj, Bartosz Groele, Monika Gajdzińska-Sudomir, Maciej Geromin, Bartosz Sierakowski, Anna Żuława Piotr Zimmerman

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 752

Opłacalność: 21.17 zł/100 stron

Publikacja zawiera ponad 200 wzorów pism procesowych oraz orzeczeń sądowych w sprawach restrukturyzacyjnych. Obejmuje ona zarówno pisma składane w toku postępowania przez jego uczestników: dłużnika i wierzycieli, jak i pisma przygotowywane przez nadzorcę i zarządcę. Autorzy, dążąc do ujednolicenia praktyki organów postępowania restrukturyzacyjnego, przedstawiają również propozycje wzorów postanowień sądu restrukturyzacyjnego i sędziego-komisarza. W książce zaprezentowano określone zagadnienia postępowania restrukturyzacyjnego z perspektywy nie tylko jego uczestników, lecz także organów tego postępowania. Opracowanie zawiera wzory pism, które mogą być wykorzystywane w praktyce sądowej.

Książka przeznaczona jest zarówno dla sędziów i asystentów sędziów w wydziałach do spraw restrukturyzacyjnych i upadłościowych, adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również dla przedsiębiorców, pracowników firm windykacyjnych, banków, firm leasingowych.

Najlepsza cena: Milion talentów
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.88 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 159,20

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM epub pdf
179,97 zł gandalf.com.pl
bez DRM epub pdf
  119,40 zł
w programie Nexto Premium
189,05 zł nexto.pl
bez DRM pdf
159,20 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
179,10 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
179,10 zł zinamon.pl

Patryk Filipiak - inne e-booki

Anna Hrycaj - inne e-booki

Bartosz Groele - inne e-booki

E-booki podobne do "Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym"