ISBN:9788380924390

Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym

Autor: Patryk Filipiak, Anna Hrycaj, Bartosz Groele, Monika Gajdzińska-Sudomir, Maciej Geromin, Bartosz Sierakowski, Anna Żuława Piotr Zimmerman

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 752

Opłacalność: 21.17 zł/100 stron

Publikacja zawiera ponad 200 wzorów pism procesowych oraz orzeczeń sądowych w sprawach restrukturyzacyjnych. Obejmuje ona zarówno pisma składane w toku postępowania przez jego uczestników: dłużnika i wierzycieli, jak i pisma przygotowywane przez nadzorcę i zarządcę. Autorzy, dążąc do ujednolicenia praktyki organów postępowania restrukturyzacyjnego, przedstawiają również propozycje wzorów postanowień sądu restrukturyzacyjnego i sędziego-komisarza. W książce zaprezentowano określone zagadnienia postępowania restrukturyzacyjnego z perspektywy nie tylko jego uczestników, lecz także organów tego postępowania. Opracowanie zawiera wzory pism, które mogą być wykorzystywane w praktyce sądowej.

Książka przeznaczona jest zarówno dla sędziów i asystentów sędziów w wydziałach do spraw restrukturyzacyjnych i upadłościowych, adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również dla przedsiębiorców, pracowników firm windykacyjnych, banków, firm leasingowych.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.88 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 159,20

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM epub pdf
191,22 zł gandalf.com.pl
bez DRM epub pdf
199,00 zł virtualo.pl
bez DRM pdf
159,20 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
179,10 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
179,10 zł zinamon.pl

Patryk Filipiak - inne e-booki

Anna Hrycaj - inne e-booki

Bartosz Groele - inne e-booki

E-booki podobne do "Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym"