ISBN:9788380924710

Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym

Autor: Małgorzata Brzozowska, Patryk Filipiak, Anna Hrycaj, Bartosz Groele, Monika Gajdzińska-Sudomir, Maciej Geromin, Bartosz Sierakowski, Anna Żuława Piotr Zimmerman

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 752

Opłacalność: 23.82 zł/100 stron

Publikacja zawiera ponad 200 wzorów pism procesowych oraz orzeczeń sądowych w sprawach restrukturyzacyjnych. Obejmuje ona zarówno pisma składane w toku postępowania przez jego uczestników: dłużnika i wierzycieli, jak i pisma przygotowywane przez nadzorcę i zarządcę. Autorzy, dążąc do ujednolicenia praktyki organów postępowania restrukturyzacyjnego, przedstawiają również propozycje wzorów postanowień sądu restrukturyzacyjnego i sędziego-komisarza. W książce zaprezentowano określone zagadnienia postępowania restrukturyzacyjnego z perspektywy nie tylko jego uczestników, lecz także organów tego postępowania. Opracowanie zawiera wzory pism, które mogą być wykorzystywane w praktyce sądowej.

Książka przeznaczona jest zarówno dla sędziów i asystentów sędziów w wydziałach do spraw restrukturyzacyjnych i upadłościowych, adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również dla przedsiębiorców, pracowników firm windykacyjnych, banków, firm leasingowych.

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.99 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 179,10

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
189,05 zł swiatebookow.pl
epub pdf
199,00 zł legimi.com
epub pdf
199,00 zł virtualo.pl
epub
179,10 zł ravelo.pl
epub
179,10 zł zinamon.pl
epub
189,05 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym"