ISBN:9788380924710

Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym

Autor: Małgorzata Brzozowska, Patryk Filipiak, Anna Hrycaj, Bartosz Groele, Monika Gajdzińska-Sudomir, Maciej Geromin, Bartosz Sierakowski, Anna Żuława Piotr Zimmerman

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 752

Opłacalność: 21.46 zł/100 stron

Publikacja zawiera ponad 200 wzorów pism procesowych oraz orzeczeń sądowych w sprawach restrukturyzacyjnych. Obejmuje ona zarówno pisma składane w toku postępowania przez jego uczestników: dłużnika i wierzycieli, jak i pisma przygotowywane przez nadzorcę i zarządcę. Autorzy, dążąc do ujednolicenia praktyki organów postępowania restrukturyzacyjnego, przedstawiają również propozycje wzorów postanowień sądu restrukturyzacyjnego i sędziego-komisarza. W książce zaprezentowano określone zagadnienia postępowania restrukturyzacyjnego z perspektywy nie tylko jego uczestników, lecz także organów tego postępowania. Opracowanie zawiera wzory pism, które mogą być wykorzystywane w praktyce sądowej.

Książka przeznaczona jest zarówno dla sędziów i asystentów sędziów w wydziałach do spraw restrukturyzacyjnych i upadłościowych, adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również dla przedsiębiorców, pracowników firm windykacyjnych, banków, firm leasingowych.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.89 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 161.39 zł

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
  101.93 zł
w programie Nexto Premium
169.88 zł nexto.pl
mobi epub
199.00 zł empik.pl
epub pdf
199.00 zł virtualo.pl
epub
161.39 zł swiatebookow.pl

E-booki podobne do "Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym"