ISBN:9788380924710

Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym

Autor: Małgorzata Brzozowska, Patryk Filipiak, Anna Hrycaj, Bartosz Groele, Monika Gajdzińska-Sudomir, Maciej Geromin, Bartosz Sierakowski, Anna Żuława Piotr Zimmerman

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 752

Opłacalność: 23.82 zł/100 stron

Publikacja zawiera ponad 200 wzorów pism procesowych oraz orzeczeń sądowych w sprawach restrukturyzacyjnych. Obejmuje ona zarówno pisma składane w toku postępowania przez jego uczestników: dłużnika i wierzycieli, jak i pisma przygotowywane przez nadzorcę i zarządcę. Autorzy, dążąc do ujednolicenia praktyki organów postępowania restrukturyzacyjnego, przedstawiają również propozycje wzorów postanowień sądu restrukturyzacyjnego i sędziego-komisarza. W książce zaprezentowano określone zagadnienia postępowania restrukturyzacyjnego z perspektywy nie tylko jego uczestników, lecz także organów tego postępowania. Opracowanie zawiera wzory pism, które mogą być wykorzystywane w praktyce sądowej.

Książka przeznaczona jest zarówno dla sędziów i asystentów sędziów w wydziałach do spraw restrukturyzacyjnych i upadłościowych, adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również dla przedsiębiorców, pracowników firm windykacyjnych, banków, firm leasingowych.

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.99 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 179,10

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
189,05 zł swiatebookow.pl
epub pdf
199,00 zł legimi.com
epub
179,10 zł ravelo.pl
epub
179,10 zł zinamon.pl
epub
189,05 zł ibuk.pl

E-booki podobne do "Wzory pism procesowych i sądowych w postępowaniu restrukturyzacyjnym"