ISBN:9788380925038

Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe. Zagadnienia praktyczne

Autor: Anetta Malmuk-Cieplak, Aleksandra Machowska, Anna Ludwiczyńska

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Książka stanowi problemowe omówienie nowych przepisów prawa restrukturyzacyjnego, jak i znowelizowanych przepisów prawa upadłościowego z uwzględnieniem poprzednio obowiązujących przepisów prawa upadłościowego i naprawczego w odniesieniu do postępowań wszczętych albo zainicjowanych do dnia 31 grudnia 2015 r.
Opracowanie systematyzuje poszczególne zagadnienia nowego prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego, pozwala zapoznać się szczegółowo z nowym stanem prawnym oraz uporządkować wiedzę o poszczególnych instytucjach. W publikacji skomentowano zagadnienia dotyczące zarówno postępowań insolwencyjnych w związku z przepisami ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym, jak i postępowania depozytowego.
Autorami publikacji są praktycy prawa, dlatego zawiera ona odniesienia do ich doświadczeń stosowania omawianych regulacji. Opracowanie uwzględnia też propozycje konkretnych rozwiązań tam, gdzie nie wykształciła się jeszcze praktyka stosowania nowych przepisów.
Książka jest skierowana do sędziów wydziałów do spraw restrukturyzacyjnych i upadłościowych, gospodarczych - procesowych i rejestrowych, a także cywilnych. Zainteresuje ona również doradców restrukturyzacyjnych i kandydatów na doradców, adwokatów, radców prawnych zajmujących się obsługą podmiotów gospodarczych, a także aplikantów sądowych, radcowskich, adwokackich i notarialnych.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.70 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 127.61 zł

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
135.73 zł legimi.com
pdf
127.61 zł gandalf.com.pl
pdf
135.73 zł virtualo.pl

Anetta Malmuk-Cieplak - inne e-booki

Aleksandra Machowska - inne e-booki

Anna Ludwiczyńska - inne e-booki

E-booki podobne do "Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe. Zagadnienia praktyczne"