ISBN:9788381359702

Jak nie podcinać sobie skrzydeł. O przełamywaniu wewnętrznych oporów i niemarnowaniu własnego potencjału

Autor: Michaela Muthig

Wydawnictwo: Otwarte

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 23.79 zł.

Pewnie wiele razy słyszałaś, że powinnaś słuchać swojego wewnętrznego głosu. Jak się okazuje, nie zawsze jest to prawda!

Wiedz, że w każdym z nas mieszka wewnętrzny sabotażysta, który uniemożliwia nam osiąganie celów. To właśnie ten podstępny drań niszczy twoją karierę, odpowiada za problemy w związku, wywołuje bóle głowy i inne dolegliwości. Często w „atrakcyjnym przebraniu”, zasłaniając się dobrymi intencjami, nie pozwala ci rozwinąć tkwiącego w tobie potencjału.

Koniec z tym!

Ta książka to jasna instrukcja, jak rozpoznać w sobie wewnętrznego sabotażystę, jak obnażyć jego podstępne metody i jak się przed nimi bronić.

Czas raz na zawsze rozprawić się z wewnętrznym sabotażystą i rozwinąć skrzydła.

 

 


Doktor Michaela Muthig jest lekarzem specjalistą medycyny ogólnej, medycyny psychosomatycznej i psychoterapii. Szczególnie ceni terapię behawioralną. Pracowała w Szpitalu Uniwersyteckim w Tybindze, a obecnie zajmuje się głównie coachingiem i prowadzi kursy psychologiczne poświęcone tematyce wewnętrznego sabotażu.

 

 


Podobno wiara góry przenosi – dlaczego więc tak często nie wierzymy w siebie? Michaela Muthig dostarcza kompleksowych, popartych najnowszymi badaniami odpowiedzi na to pytanie. Podpowiada nam też, co robić, żeby tej wiary, tych „skrzydeł” mieć dużo więcej. Jej książka to bezcenna pomoc dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać swój potencjał.

Łukasz Polikowski, autor kanału Człowiek Absurdalny

 

 

Michaela Muthig nie obiecuje, że po przeczytaniu jej książki twoje życie będzie pasmem sukcesów. Przypomina nam starą prawdę: żeby coś zmienić, musisz coś zmienić. „Jak nie podcinać sobie skrzydeł” to poradnik, który wskazuje drogę, często męczącą i bolesną, jaką przejść trzeba samemu. Zbiór drogowskazów, dzięki którym – pomimo dziur, wertepów i krętych ścieżek – dojdziemy do celu. Przeczytajcie tę książkę. To forma autoterapii, którą dla własnego dobra dobrze jest przejść.

Justyna Basińska, autorka bloga, flowmummy.pl

 

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 33.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
33.99 zł woblink.pl