Błękitny wiatr

Autor: Aneta Zych

Wydawnictwo: Novae Res

Oszczędzasz: 50%

Mieszkańcy błękitnej planety Arkturii, po fiasku poprzednich przedsięwzięć, podejmują kolejną próbę ocalenia planety Ziemi, która stanowi zagrożenie dla całej przestrzeni międzygalaktycznej. Wydaje się, że tym razem wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nic nie powinno pokrzyżować ich planów. Jednak już wkrótce okazuje się, że nic nie idzie po ich myśli, a kosmici tracą kontakt z Laurą, swoją wysłanniczką... I gdy wydaje się, że wszystko przepadło, a cały plan spalił na panewce, okazuje się, że jest ktoś, kto być może będzie potrafił przywrócić kanał komunikacyjny pomiędzy Laurą a Arkturianami. Kim jest tajemniczy nieznajomy? Czy uda mu się wypełnić swoje zadanie? Czy Laura zrealizuje w końcu misję, z którą została wysłana na Ziemię?


– Wszystko gotowe – powiedział, stawiając buteleczkę na stole.

– Świetnie, dziękuję! – zawołał radośnie kierownik. – Ksawery, powiadom ekipę zwiadowczą, że zaczynamy akcję podrzucenia.

– Kasjan, znasz dane geograficzne pobytu naszego obiektu, prawda?

Pytany pokiwał twierdząco głową.

– Jedź z nimi, Kasjanie, i dopilnuj, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nie spieszcie się. Poczekajcie na dogodną chwilę, nie chcemy przecież siać na Ziemi paniki


Aneta Zych - urodzona w Zgierzu. Studiowała w Londynie, gdzie mieszka od 2004 roku. Pasjonują ją podróże, a w szczególności wyprawy trekkingowe w góry, na których odnajduje natchnienie i inspiracje do pisania blogów i malowania obrazów olejnych. Ogromnym szacunkiem darzy przyrodę. Interesuje się zagadnieniami rozwoju osobistego i psychologii. Uwielbia muzykę klasyczną i latynoamerykańską. Optymistka – we wszystkim stara się dostrzec pozytywne strony.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 12,00

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
12,00 zł ibuk.pl
mobi epub
14,40 zł virtualo.pl
mobi epub
od 17,28 zł
(dla stałych klientów)
19,20 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19,92 zł vagabook.pl
mobi epub
20,09 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22,08 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
24,00 zł legimi.com
mobi epub
  14,40 zł
w programie Nexto Premium
24,00 zł nexto.pl
mobi epub
24,00 zł litres.pl
mobi epub
24,00 zł publio.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
24,00 zł woblink.pl
mobi
19,90 zł zinamon.pl
epub
19,90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Błękitny wiatr"