ISBN:9788381698672

Jestem nieletnią żoną

Autor: Laila Shukri

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 384

Opłacalność: 5.97 zł/100 stron

Oszczędzasz: 25%

Wstrząsająca historia nieletniej dziewczynki, która musiała stać się żoną.

Opowieść jednej z tysięcy dziewczynek, którym dorośli zgotowali piekło. Laila Shurki wysłuchała jej, aby móc opowiedzieć ją światu.

Pochodząca z Jordanii dwunastoletnia Salma chodzi do szkoły i pilnie się uczy. Marzy, żeby w przyszłości zostać lekarzem i pomagać dzieciom. Jednak jej rodzina ma w stosunku do niej inne plany. W wieku trzynastu lat zostaje wydana za mąż za piętnaście lat od niej starszego Ahmada. Salma przerywa naukę, ponieważ musi sprostać obowiązkom młodej mężatki. Rozpoczyna się koszmar na który nie przygotowała ją własna matka…

Jak w XX wieku wyglądają małżeństwa dorosłych mężczyzn z dziećmi? Czy dziecko może powiedzieć "nie"? Brutalna rzeczywistość o której świat woli milczeć.

Laila Shukri - ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazała się "Perska miłość", jej debiut powieściowy, który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: "Byłam służącą w arabskich pałacach", "Perska zazdrość", "Jestem żoną szejka", "Perska namiętność", "Byłam kochanką arabskich szejków", "Perska nienawiść", "Jestem żoną terrorysty" i "Perska zmysłowość", trafiły na listy bestsellerów i sprzedały się w nakładzie przekraczającym pół miliona egzemplarzy.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 22.94 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.94 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 22.35 zł
(dla stałych klientów)
24.83 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27.36 zł swiatebookow.pl
mobi epub
27.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
28.27 zł publio.pl
mobi epub
30.40 zł litres.pl
mobi epub
  18.24 zł
w programie Nexto Premium
30.40 zł nexto.pl
mobi epub
30.40 zł ibuk.pl
mobi epub
30.40 zł woblink.pl
mobi
27.40 zł zinamon.pl
epub
27.40 zł zinamon.pl

Laila Shukri - inne e-booki

E-booki podobne do "Jestem nieletnią żoną"