Metody aktywizujące proces uczenia się

Autor: Małgorzata Taraszkiewicz

Wydawnictwo: Verlag Dashöfer

Oszczędzasz: 0%

Poradnik przeznaczony dla pedagogów i dyrektorów szkół, którzy chcą stale ulepszać warsztat pracy i doskonalić swoje umiejętności metodyczne. Małgorzata Taraszkiewicz – psycholog edukacyjny, doświadczona trenerka i autorka programów edukacyjnych – opisuje wiele zagadnień, które wpływają na skuteczną komunikację między nauczycielem a uczniami oraz pobudzają otwartość obu tych grup na proces samodoskonalenia.
W niniejszej publikacji autorka przedstawia sprawdzone metody, które można wykorzystać na lekcjach, takie jak dyskusja, granie ról, drama, symulacje. Omawia zarówno działania wzmacniające efekty dydaktyczne, jak i błędy popełniane przez nauczycieli. Dodatkowo proponuje zestaw sprawdzonych narzędzi do wykorzystania w praktyce (ćwiczeń, zadań, przykładów) oraz testów, które ułatwią nauczycielom zweryfikowanie własnych osiągnięć.
Poradnik autorstwa Małgorzaty Taraszkiewicz będzie zatem nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy nie zapomnieli, czym jest misja i powołanie w pracy nauczyciela i pedagoga.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 35,67

Formaty Cena Księgarnia
pdf
35,67 zł publio.pl

Małgorzata Taraszkiewicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Metody aktywizujące proces uczenia się"