ISBN:9788393611478

Wywiady Press 2014

Autor: Marcin Kącki, Magdalena Rigamonti, Jon Ronson, Justyna Sobolewska, John Sweeney, Mariusz Szczygieł, Paweł Wilkowicz, Jan Wróbel, Elisabeth Åsbrink

Wydawnictwo: Press

Oszczędzasz: 8%

Marcin Kącki z GW miał nadzieję, że książką „Maestro” o Wojciechu Kroloppie zdetonuje bombę, ale przegrał ze zblazowaniem poznańskich elit. W wywiadzie Marka Zająca opowiada, dlaczego mimo to nie zamierza rezygnować z dziennikarskich śledztw. Cała Warszawa mówiła o tym, że Adamowi Michnikowi urodziło się dziecko, ale nikt nie miał odwagi go o to zapytać. Magdalena Rigamonti z „Wprost” to zrobiła – a Renacie Gluzie opowiada, dlaczego często idzie na wywiad na trzęsących się nogach. „Człowiek ugina się po takich rozmowach” – tak dziennikarz Agory Paweł Wilkowicz wspomina wywiad z Justyną Kowalczyk, w którym narciarka opowiadała mu o swej depresji. Jacek Nizinkiewicz pyta go także o spór z Tomaszem Zimochem, uzależnienie od Twittera i słabość do limeryków. Zdaniem Jana Wróbla to Roman Kurkiewicz stara się podważyć tę jedną jedyną prawdę. Zdaniem Kurkiewicza – jest odwrotnie. Mariuszowi Kowalczykowi wyjaśniają, dlaczego w swoim programie w TVN 24 jeszcze się nawzajem nie pozarzynali. John Sweeney, dziennikarz BBC, dostał się do Korei Północnej, podając się za wykładowcę akademickiego. Dziś już w BBC nie pracuje. Jackowi Tacikowi opowiada, dlaczego warto było podjąć to ryzyko. „Nie interesuje mnie powtarzanie czyichś kłamstw, skoro wiem, jak było naprawdę” – mówi Elżbiecie Rutkowskiej Nick Davies, dziennikarzy, który powalił tygodnik Ruperta Murdocha.
W zbiorze są też wywiady z Dziennikarzem Roku 2013 Mariuszem Szczygłem i zwycięzcą Grand Press Photo 2014 Jakubem Szymczukiem. Ponadto na pytania Press odpowiadają: Justyna Sobolewska, Ewa Siedlecka, Elisabeth Åsbrink, Jon Ronson.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 11.03 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
11.03 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  7.19 zł
w programie Nexto Premium
11.15 zł nexto.pl
mobi epub
11.99 zł publio.pl

Marcin Kącki - inne e-booki

Magdalena Rigamonti - inne e-booki

Jon Ronson - inne e-booki

Justyna Sobolewska - inne e-booki

John Sweeney - inne e-booki

Mariusz Szczygieł - inne e-booki

Paweł Wilkowicz - inne e-booki

Jan Wróbel - inne e-booki

E-booki podobne do "Wywiady Press 2014"