ISBN:9788395011108

W judodze na rowerze. Japońsko - koreańska przygoda na dwóch kółkach

Autor: Artur Gorzelak

Wydawnictwo: Artur Gorzelak

„W judodze na rowerze. Japońsko-koreańska przygoda na dwóch kółkach” to cudowna historia powstania nieprzeciętnego pomysłu oraz przebiegu fantastycznej przygody, którą przeżył autor podczas swojej podróży rowerem po Japonii i Korei, połączonej z treningami judo w lokalnych salach treningowych na trasie.

Znakomita i jednocześnie niezwykła pozycja dla sportowców, podróżników, poszukiwaczy przygód. Wspólnie z autorem przeżywamy kolejne etapy podróży, od przygotowań, przez ciężkie górskie podjazdy czy wymianę dętki, aż po transport roweru. W ciekawy sposób ujęte wątki podróżnicze pozwalają nam poczuć smak ramenu czy kimchi, poznając jednocześnie uroki tego, co ciężko osiągalne dla zwykłego podróżnika.

To również wspaniała opowieść o tym, w jaki sposób judo, łączy ludzi na całym świecie, stając się nie tylko dyscypliną sportową, ale także elementem kształtującym osobowość i pozwalającym na przeżycie czegoś niezwykłego.

Książka, napisana w bardzo przyjemny sposób, niepozbawiona jest wątków humorystycznych, jak i elementów dramaturgii. Autor zdecydowanie zaraża swoją pozytywną, niekończącą się energią, pasją, nieustającym dobrym humorem i chęcią poznawania świata w ciekawy sposób. A jeśli jeszcze nie ćwiczysz judo, to po przeczytaniu „W judodze na rowerze” na pewno będziesz chciał zacząć!

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 17.86 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
17.86 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
  12.00 zł
w programie Nexto Premium
18.60 zł nexto.pl
mobi epub pdf
od 18.00 zł
(dla stałych klientów)
20.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
20.00 zł bezdroza.pl
mobi epub pdf
20.00 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
20.00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
20.00 zł legimi.com
mobi epub
20.00 zł empik.pl
mobi epub
20.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
20.00 zł woblink.pl

Artur Gorzelak - inne e-booki

E-booki podobne do "W judodze na rowerze. Japońsko - koreańska przygoda na dwóch kółkach"