Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 26 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • -50% Monachium
  dziś najtaniej - od 15,25 zobacz oferty z 12 księgarni
  Nowy thriller szpiegowski Roberta Harrisa, autora międzynarodowych bestsellerów. Opowieść o lojalności i zdradzie, osnuta wokół brzemiennej w skutki konferencji monachijskiej z 1938 roku. Wrzesień 1938 roku. Hitler za wszelką cenę chce...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18,54 zobacz oferty z 5 księgarni
  Ronit jest doradczynią finansową, mieszka w Nowym Jorku. Kiedy umiera jej ojciec, szanowany rabin, Ronit nie może dłużej uciekać od przeszłości i wraca do ortodoksyjnej dzielnicy żydowskiej w Londynie, gdzie dorastała… Ronit w rodzinnych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15,25 zobacz oferty z 13 księgarni
  PETER MAY WRACA DO MIEJSCA, KTÓRE ZAFASCYNOWAŁO CZYTELNIKÓW TRYLOGII „CZARNY DOM”I MISTRZOWSKO PRZEPLATA TRZY HISTORIE, KTÓRE ŁĄCZY MAŁE STWORZENIE – PSZCZOŁA. A TAK NAPRAWDĘ WSZYSTKO JAK ZWYKLE SPROWADZA SIĘ DO PIENIĘDZY. Wyspa...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Kobiety rzadko zabijają z zimną krwią. Kiedy znany filantrop zostaje znaleziony martwy, nikt nie ma wątpliwości, że mordercą jest kobieta. Precyzja, z jaką wszystko zostało zaplanowane wskazuje, że nie było w tym ani pasji, ani...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 7,75 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-12-14
  Najnowsza książka autora bestsellerów Stalin. Dwór czerwonego cara, Jerozolima, Katarzyna Wielka i Potiomkin i powieści Saszeńka. W czerwcu 1945 roku, kiedy Moskwa świętuje zwycięstwo nad Niemcami, na Moście Kamiennym w pobliżu Kremla...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 8,96 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-11-10
  Najnowsza powieść Simona Sebaga Montefiorego. Jest lato 1942 roku, na stepach nad Donem Armia Czerwona rozpaczliwie broni się przed nacierającymi wojskami Wehrmachtu. Pisarz Benia Golden, odbywający karę w kołymskim łagrze za zbrodnie,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 23,90 zobacz oferty z 8 księgarni
  Czwarty tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym SztyletemW słynnym obserwatorium ptaków na Fair Isle zostaje odnalezione ciało kobiety. Już na pierwszy rzut oka jej śmierć wydaje się...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,99 zobacz oferty z 11 księgarni
  Swego pierwszego demona przyzwał z eteru będąc zaledwie ubogim stajennym. Jako pierwszy w dziejach Hominum pochodzący z ludu zaklinacz Arcturus okazuje się kluczową postacią, najważniejszego sekretu arystokracji królestwa. Tymczasem...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,43 zobacz oferty z 8 księgarni
  Świętujący w Kapsztadzie ukończenie aplikacji adwokackiej młodzieniec niechcący powoduje wypadek, w którym ginie bezdomna dziewczyna. Jest zbyt pijany, żeby nawet to zauważyć. Jego przyjaciel oraz ojczym, były najemnik, są świadkami...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 23,90 zobacz oferty z 3 księgarni
  Przełom XIX i XX wieku. Cora Cash jest jedyną dziedziczką ogromnej fortuny, co czyni ją najbogatszą panną w Ameryce. Jest niewiarygodnie piękna i uprzywilejowana. Wychowała się w domu wzorowanym na Wersalu, a na jej debiutancki bal...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17,94 zobacz oferty z 11 księgarni
  Dziecko zabiło dziecko. Tak orzekł sąd. Ale kto tak naprawdę zabił Maisie Earnshaw? Siedem lat temu sześcioletnia Maisie zostaje zamordowana. Odpowiedzialność za jej śmierć spada na czternastoletnią Isabel. Dziewczynka nic nie pamięta,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,95 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-05-11
  ZACHWYCAJĄCO KRWAWY HORROR MASTERTONA!   W Nowym Jorku szaleje „wampirza epidemia”. Jej ofiary podrzynają gardła innym ludziom, a następnie wypijają ich krew. Liczba morderstw idzie w setki, w mieście wybucha panika. Wirus...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 16,00 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-07-04
  SKOŃCZYĆ TO, CO ZOSTAŁO ZACZĘTE To słowa wypisane krwią obok ciała starego krawca z miasteczka Cordes, brutalnie zamordowanego w swojej pracowni. Przed śmiercią starzec zostawił tajemniczą wiadomość dla wnuczki Marie-Claude i jej...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 16,00 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-09-19
  W szkole tańca w centrum Cork wybucha pożar. Trzynaście utalentowanych dziewcząt ginie w płomieniach. Prowadząca śledztwo nadinspektor Katie Maguire dopatruje się w tym celowego działania i łączy pożar z innymi nawiedzającymi...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17,60 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-06-05
  Czy w spokojnym nadmorskim kurorcie pojawił się pierwszy seryjny zabójca od 80 lat…? Ostatnie słowa, które wypowiedziała narzeczona do Jamiego Balla, padły w trakcie przerażającej rozmowy telefonicznej. Chwilę wcześniej Logan...(więcej)
 • -76% Otello
  dziś najtaniej - od 3,51 zobacz oferty z 18 księgarni - premiera: 2017-06-08
  Klasyka na e-czytnik to kolekcja lektur szkolnych, klasyki literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej w formatach ePub i Mobi. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 9,90 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2018-10-05
  Każde marzenie może stać się koszmarem. Każdy człowiek może stać się potworem. Victoria Page i Thomas Wilde są małżeństwem światowej sławy pisarzy. Gdy Thomas oznajmia żonie, że zamierza wydać swój pierwszy kryminał,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10,99 zobacz oferty z 12 księgarni
  Kiedy z domu lady Lydiard znika banknot o wysokim nominale, podejrzenie pada na Isabel – jej przybraną córkę. Jednak ani jaśnie pani ani jej zarządca Moody nie wierzą w winę prostolinijnej i uczciwej dziewczyny. Niezrażony bezsilnością...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 9,90 zobacz oferty z 22 księgarni - premiera: 2013-07-31
  Załamana poronieniem i oddalającą się wizją macierzyństwa, młoda rzeźbiarka Grania Ryan porzuca Nowy Jork i życiowego partnera, Matta. Po 10 latach nieobecności powraca do Irlandii, do rodzinnego domu położonego nad smaganą wichrami...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 9,90 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-06-15
  Porywająca, egzotyczna saga rodzinna pełna tajemnic z przeszłości domagających się wyjaśnienia. Anahita Chaval, nestorka rodu posiadająca niecodzienne umiejętności i mająca za sobą niezwykłe życie, świętuje właśnie setne urodziny....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 3,99 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-07-18
  „Sick Heart River” is the fifth book in the Edward Leithen series. This is Buchan’s last novel, about a man who is dying, and it must reflect Buchan’s own efforts to come to terms with his looming demise."Sick Heart River” finds Leithen...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15,75 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-03-20
  David Raker – były dziennikarz, który rzuca pracę, by zaopiekować się śmiertelnie chorą żoną. Nie udaje mu się jej uratować. Zostaje za to prywatnym detektywem. Mistrzem w swoim fachu, potrafiącym znaleźć każdego. Odważnym....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18,65 zobacz oferty z 9 księgarni
  Sędziwa Hinduska, Anahita Chaval, w dniu setnych urodzin przekazuje prawnukowi manuskrypt, w którym opisała historię swojego życia. Młody Ari Malik, skoncentrowany na pracy i karierze, chowa babcine opowieści do szuflady.Po latach, spełniony...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20,40 zobacz oferty z 10 księgarni
  Magiczny dom, pamiętne lato… Podobno każdy, kto odwiedził willę Pandora po raz pierwszy, musi natychmiast się zakochać… Dwadzieścia cztery lata temu Helena spędziła magiczne wakacje na Cyprze. Zakochała się wtedy pierwszy raz. Gdy...(więcej)
 • -25% Dobry omen
  dziś najtaniej - od 23,90 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2019-06-16
  Koniec świata jest już blisko! W serialu na podstawie niebiańsko udanej i piekielnie zabawnej powieści Pratchetta i Gaimana wystąpią David Tennant, Michael Sheen, Jon Hamm, Frances McDormand i Benedict Cumerbatch! Premiera 31 maja 2019...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: