Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 107 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • -81% Siddhartha
  dziś najtaniej - od 4,39 zobacz oferty z 18 księgarni - premiera: 2017-05-05
  Niezapomniana powieść o inspirującej duchowej podróży jest wyrazem fascynacji noblisty Hermana Hessego orientalnymi Indiami. Młody Siddhartha próbuje nadać wartość swoim życiowym doświadczeniom, podejmując wysiłki pogodzenia...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20,47 zobacz oferty z 9 księgarni
  Zawiła, pełna sprzeczności historia miłosna z elementami czarnego humoru. Robin Vote, bohaterka powieści, to młoda amerykańska „femme fatale”, która spędza czas w towarzystwie trojga admiratorów: Nory Flood, Jenny Petherbridge i...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10,73 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-03
  To mocny, świeży debiut w literaturze polskiej i nagroda NIKE 2016! Nakarmić kamień to nieustanne dociekanie istoty rzeczy. Świat, przedstawiony przez Bronkę Nowicką nie obrósł jeszcze we wtórne znaczenia, w sposób...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20,48 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-11-28
  Tak pięknie i wzruszająco o polskich zwierzętach jeszcze nikt nie pisał! Wychowany w rodzinie myśliwych nie wyobrażał sobie życia bez polowań, dopóki nie zrozumiał, że euforia po strzale jest radością z zabójstwa. Strzelbę...(więcej)
 • -31% Dunbar
  dziś najtaniej - od 24,19 zobacz oferty z 9 księgarni
  Potentat medialny Henry Dunbar, chciwy i bezwzględny osiemdziesięciolatek, pada ofiarą swych dwóch równie wyrachowanych córek, które podstępnie umieszczają ojca w domu opieki, chcąc przejąć rodzinny interes. Dunbar planuje jednak...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,45 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-05-11
  Dojrzewanie w rytmie węgierskiego rock and rolla Łada w kolorze masła niespiesznie toczy się przez węgierską historię i melancholię komunistycznej prowincji, gdzie lodówki były niepraktyczne, bo ich nie było, a w Balatonie się sikało,...(więcej)
 • -70% Lot 305
  dziś najtaniej - od 8,10 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-02-17
  Kilkoro młodych ludzi, wskutek katastrofy samolotowej ląduje w przyszłości i poznaje tragiczne losu ludzkości i świata, które dopiero nadejdą. Samolot pasażerski, którym podróżowali z Nowego Jorku do Londynu nie...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,46 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-05-09
  Debiut literacki autora bestsellerowych powieści: Radio Armageddon, Instytut, Ślepnąc od świateł i Wzgórze Psów oraz współtwórcy popularnego serialu Belfer. Powieść ukazała się po raz pierwszy w 2006 roku. Zrób mi jakąś krzywdę...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,45 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-03-02
  Opowieść o przeszłości, którą można przeżyć, ale nie można z niej wyjść. Najnowsza książka wybitnego teoretyka i historyka literatury. Zbiór opowiadań, w których pobrzmiewają echa niezwykłego życia autora...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,75 zobacz oferty z 11 księgarni
  Portret artysty w wieku młodzieńczym Jamesa Joyce’a to historia dojrzewania młodego wrażliwego człowieka, który zmagać się musi z zaściankową rodziną, represyjną religią i anachronicznym nacjonalizmem. To również wydarzenie w...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-02-22
  Drugi pocałunek Gity Danon Miljenka Jergovicia, laureata m.in. Literackiej Nagrody Europy Środkowej „Angelus”, łączy lekki, gawędziarski ton z dotkliwym doświadczeniem życia na Bałkanach w XX wieku oraz okresem ostatniej bałkańskiej...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,75 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-05-16
  Zbiór krótkich, kilku-, rzadziej kilkunastostronicowych reportaży z wszystkich zakątków świata. Ransmayr uwiecznia spotkanych ludzi swoim nieskończenie wrażliwym piórem pośród za każdym razem innych, zawsze niezwykle plastycznie...(więcej)
 • -65% Ruth
  dziś najtaniej - od 8,83 zobacz oferty z 14 księgarni
  Pierwsze polskie wydanie! Ruth to pełen współczucia portret „kobiety upadłej”, śmiało przeciwstawiający się wiktoriańskim poglądom na temat tego, co grzeszne i nieprawe. Tytułowa bohaterka, Ruth Hilton, młoda, naiwna...(więcej)
 • -55% Ułuda
  dziś najtaniej - od 13,46 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-20
  Wszystko wydarzyło się naprawdę – zapewnia Mat, który został poproszony przez swoją ciężko chorą przyjaciółkę Igę, aby dopilnował kremacji jej ciała, a prochy rozsypał w świętym miejscu w Indiach. Mat wyrusza w podróż,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję. W Nowym Jorku rozpoczynają...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-08-08
  Bezbronna kreska to mikropowieść pełna aluzji do popkultury oraz wielkich dzieł literackich, łącząca w sobie wielkomiejski romans, komiks oraz prozę poetycką. W warstwie fabularnej mamy do czynienia przede wszystkim z historią romansową o...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-03
  Niedziela życia to jedna z trzech „powieści mądrości” Raymonda Queneau – bardzo zabawna i poważna zarazem książka o dniach bez jutra, o złu zakorzenionym w człowieku. Otwiera ją motto z Hegla, a sam tytuł powieści stanowi...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10,73 zobacz oferty z 9 księgarni
  Zimowe królestwo Philipa Larkina ukazuje się w siedemdziesiątą rocznicę wydania jej pod tytułem 'Girl in Winter'. To pierwsza przełożona (przez Jacka Dehnela) książka prozatorska znakomitego brytyjskiego poety. Oparta na kontrastach...(więcej)
 • -18% Lucinella
  dziś najtaniej - od 21,25 zobacz oferty z 9 księgarni
  „Lucinella” zaczyna się jak klasyczna satyra na środowisko literackie. Od pierwszego zdania wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z książką obśmiewającą mieszkańców słynnej kolonii pisarskiej Yaddo pod Nowym Jorkiem. Segal...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,27 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2017-02-14
  Redmond Barry z Ballybarry urodził się w nobliwej rodzinie, która niestety czasy świetności ma już dawno za sobą. On sam jednak zdaje się nie dopuszczać do siebie tej myśli, uważając się za najszlachetniejszego młodzieńca w...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15,50 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-10-01
  Drugi tom znakomitej trylogii wielokrotnie nagradzanego niemieckiego autora, Andreasa Eschbacha. Setki tysięcy ludzi, którzy współmyślą, współodczuwają i pragną tego samego. To właśnie Koherencja - stan i miejsce, w którym nie...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 8,10 zobacz oferty z 17 księgarni - premiera: 2014-04-08
  Rosyjski okupant bezlitośnie traktował wszystkie przejawy polskich buntów i woli niepodległości. Na większość skazańców padał wyrok - zsyłka na Syberię. Była to kara dotkliwa, bowiem tęsknota za krajem i najbliższymi rozrywała...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4,39 zobacz oferty z 17 księgarni - premiera: 2015-12-09
  Rowland Mallet, zamożny bostoński kawaler i koneser, jedzie w odwiedziny do swojej kuzynki Cecilii, u której poznaje Rodericka Hudsona, młodego, przystojnego studenta prawa, w wolnym czasie trudniącego się rzeźbiarstwem. Mallet –...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,16 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-04-18
  Kontynuacja bestsellerowego cyklu o Zawrociu DWIE SIOSTRY, JEDNO SZCZĘŚCIE DO PODZIAŁU W Przelocie bocianów, piątej części cyklu o Zawrociu, Matylda staje w obliczu faktu, który w jej życiu ma zmienić wszystko – dowiaduje się,...(więcej)
 • -30% Drzazgi
  dziś najtaniej - od 9,47 zobacz oferty z 9 księgarni
  To dziwna powieść. Myli tropy, meandruje, skręca w nieprzewidywalnych kierunkach, a przede wszystkim drażni czytelnicze oczekiwania. Ale warto się podenerwować, bo w literaturze nie wszystkie ścieżki muszą być proste. Piotr...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: