Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 198 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • dziś najtaniej - od 15.50 zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2020-01-15
  Kontynuacja międzynarodowego bestsellera Tatuażysta z Auschwitz. Kiedy w styczniu 1945 roku, po trwającym blisko trzy lata pobycie w Auschwitz, dziewiętnastoletnia Cilka Klein zobaczyła żołnierzy Armii Czerwonej, podobnie jak garstka innych...(więcej)
 • -63% Czeski Raj
  dziś najtaniej - od 9.90 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-03-18
  Gdzieś w Czeskim Raju znajduje się sauna. Ale nie uczęszczają do niej turyści strudzeni wędrówkami po tym atrakcyjnym regionie. To sauna zbudowana przez miejscowych dla miejscowych, jeszcze za komuny. Spotyka się w niej grupa...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.75 zobacz oferty z 10 księgarni
  Josef Škvorecký należał do wybitnego pokolenia powojennych pisarzy takich jak Václav Havel, Bohumil Hrabal czy Milan Kundera, którzy zdefiniowali współczesną czeską literaturę. Jego najgłośniejsza i wielokrotnie nagradzana powieść...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4.19 zobacz oferty z 19 księgarni - premiera: 2018-05-30
  Słynna powieść Fiodora Dostojewskiego, opowiadająca o losach byłego studenta Rodiona Raskolnikowa, który postanawia zamordować i obrabować bogatą lichwiarkę.   Pomysł na tę powieść narodził się w czasie, kiedy sam autor...(więcej)
 • -50% Przez
  dziś najtaniej - od 17.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Mężczyzna wynajmuje mieszkanie, rozstawia sprzęt i zaczyna przez okno podglądać i fotografować mieszkańców sąsiedniego bloku. Nie wychodzi, zakupy robi przez internet, nie kontaktuje się z nikim. Kiedyś mieszkał naprzeciwko, a teraz...(więcej)
 • -86% Dekameron
  dziś najtaniej - od 3.49 zobacz oferty z 22 księgarni - premiera: 2020-04-03
  Powiem więc, że w roku od narodzenia Pana naszego, Jezusa Chrystusa, tysiąc trzysta czterdziestym ósmym, w sławnym mieście Florencji, klejnot miast włoskich stanowiącym, wybuchła zaraza morowa, sprowadzona wpływem ciał niebieskich albo...(więcej)
 • -45% Bezmatek
  dziś najtaniej - od 17.55 zobacz oferty z 11 księgarni
  W brawurowej prozie Miry Marcinów wszystko jest dzikie i dziwne, a najdziwniejsza jest śmierć, której miało nie być. Bo na świecie są tylko dwie okoliczności końca: ktoś zmarł śmiercią tragiczną lub po długich cierpieniach. W tej...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 12.45 zobacz oferty z 12 księgarni
  „Anna spojrzała na niego, pochylonego nad swoimi dłońmi. Nie odrywał od nich oczu. Lubiła jego ręce z długimi, lekko krzywymi palcami. „Ciekawe, czy ma je po matce?” Nigdy nie poznała Astrid, nie znała jej nawet z opowiadań, bo...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.45 zobacz oferty z 11 księgarni
  Len Howard uznano za ekscentryczkę, gdy w 1938 roku, w wieku 44 lat, porzuciła karierę skrzypaczki i zamieszkała na wsi w Sussex, aby studiować życie ptaków. Ale to tam napisała dwa międzynarodowe bestsellery i zadziwiła świat...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 12.77 zobacz oferty z 13 księgarni
  Saga rodzinna, opowiadająca historię matki i córki wobec burzliwych dziejów Polski XX i XXI wieku. Uwikłane w historię tworzą wbrew wyzwaniom losu ciepłą i kochającą rodzinę. Pomimo tragicznych zdarzeń, które są ich udziałem patrzą...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.00 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2012-02-03
  „Trzy dni przed śmiercią matka wyznała – to były niemal jej ostatnie słowa – że mój brat wciąż żyje” – tak zaczyna się najnowszy thriller Harlana Cobena. Od dnia, w którym Ken, brat Willa Kleina, zamordował Julię, jego...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 3.49 zobacz oferty z 17 księgarni - premiera: 2015-10-07
  Dorian Gray jest pięknym mężczyzną. Zafascynowany jego doskonałością fizyczną malarz Basil Hallward uwiecznia go na obrazie. Podczas prezentacji portretu, Gray wpada w rozpacz - przeraża go to, że w przeciwieństwie do postaci z obrazu -...(więcej)
 • -53% Niewierna
  dziś najtaniej - od 20.70 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-05-22
  Po trudnych doświadczeniach w młodości, wydaje się, że w wieku 24 lat Sara odnajduje szczęście. Uczy w szkole językowej i zakochuje się w jednym ze swoich uczniów.On – muzułmanin w pełni przystosowany do zachodniego stylu życia,...(więcej)
 • -50% Bez śladu
  dziś najtaniej - od 12.50 zobacz oferty z 14 księgarni
  Myron przyjmuje propozycje właściciela klubu New Jersey Dragons i zgadza się odnaleźć gwiazdę drużyny, Grega Downinga, swojego rywala z czasów studenckich, który przepadł jak kamień w wodę. Dzięki temu zleceniu otrzyma szansę powrotu...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.45 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2013-06-24
  Rodzice Adama Baye, zaniepokojeni tym, że po samobójstwie kolegi z klasy ich szesnastoletni syn zamknął się w sobie, instalują na jego komputerze program szpiegowski. Śledzą każdy ruch chłopaka, każdy wysłany i odebrany e-mail. Ze...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22.04 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-05-19
  Rewelacyjna powieść. Śmiała, zadziwiająca, nieokiełznana, czuła. - Marta Sanz, pisarka. W krótkiej historii życia Sandry Mozarovski, gwiazdki filmów erotycznych, rzekomej królewskiej kochanki, której śmierć w niewyjaśnionych...(więcej)
 • -50% Ta druga
  dziś najtaniej - od 17.45 zobacz oferty z 5 księgarni
  Zatrudniona dorywczo w szpitalnej stołówce samotna, bezimienna młoda kobieta z prowincji poznaje bogatego lekarza. Carl wpada jej w oko od razu, ale z czasem okazuje się, że zainteresowanie jest obopólne, pomimo że lekarz jest starszy,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 9.90 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-07-10
  Podobno najlepsze wyprawy to te, dzięki którym człowiek w innej przestrzeni dzięki nieuniknionej konfrontacji z nieznanym może lepiej zrozumieć własną kulturę i samego siebie. Opowieści Vadasa prowadzą czytelnika w podróż do...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.99 zobacz oferty z 7 księgarni
  Trzy kobiety, co roku 8 marca, spotykają się w kawiarni u Róży, aby porozmawiać, o swojej kobiecości, błędach, które popełniły, radościach, które się im przydarzyły. Są od siebie tak różne, a jednak połączone ze sobą nie tylko...(więcej)
 • -26% Opętani
  dziś najtaniej - od 26.82 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-05-13
  "Opętani" (ang. "Haunted") to opowieść o koszmarach, ale nie o tych, które dręczą dzieci we śnie, tylko o upiorach i lękach, prześladujących nas na jawie. To dziwaczny amalgamat poezji i dwudziestu trzech opowiadań, połączonych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.50 zobacz oferty z 13 księgarni
  11 lutego 2013 roku po raz pierwszy od sześciuset lat została złamana tradycja: papież Benedykt XVI, konserwatywny obrońca doktryn Kościoła, obwieścił światu swoją rezygnację ze stanowiska. Wkrótce za zamkniętymi drzwiami Kaplicy...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.00 zobacz oferty z 9 księgarni
  Na granicy dźwięku i ciszy…Na granicy dźwięku i ciszy powstaje melodia życia. Krysi, która musiała dorosnąć, by stać się dzieckiem, Aliny, która raniąc się, próbowała zacząć być, Teresy otulonej kotami niczym całunem, Janusza,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.00 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2012-03-30
  „Kiedy trafiła mnie pierwsza kula, pomyślałem o swojej córce”. Chirurg plastyczny Marc Seidman zostaje postrzelony we własnym domu. Zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu dowiaduje się, że jego żona nie żyje, a sześciomiesięczna córka...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.31 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-10-22
  Kiedy rodzinę Michele Windsor dotyka tragedia, dziewczyna zmuszona jest przeprowadzić się z Los Angeles do Nowego Jorku, gdzie mieszkają jej bogaci i arystokratyczni dziadkowie, których nie poznała nigdy wcześniej. W ich starym, pełnym...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.31 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-07-06
  Niewinność i naiwność dziecka o niezwykle wrażliwej duszy zostaje brutalnie zszargana przez okropieństwa wojny. Do bólu szczera, poruszająca do głębi relacja 14-letniego Adama, który dzień po dniu opisuje pierwsze miesiące...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: