Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 68 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • dziś najtaniej - od 17,99 zobacz oferty z 11 księgarni
  Książka-fenomen, książka-zjawisko, książka-manifest. Wydawnictwo Poradnia K wznawia kultowy zbiór bezpruderyjnych i szczerych tekstów o seksualności i traumatycznych przejściach kobiet poszerzony o nowe historie. To głos w obronie...(więcej)
 • -31% Dunbar
  dziś najtaniej - od 24,19 zobacz oferty z 9 księgarni
  Potentat medialny Henry Dunbar, chciwy i bezwzględny osiemdziesięciolatek, pada ofiarą swych dwóch równie wyrachowanych córek, które podstępnie umieszczają ojca w domu opieki, chcąc przejąć rodzinny interes. Dunbar planuje jednak...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,45 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-05-11
  Dojrzewanie w rytmie węgierskiego rock and rolla Łada w kolorze masła niespiesznie toczy się przez węgierską historię i melancholię komunistycznej prowincji, gdzie lodówki były niepraktyczne, bo ich nie było, a w Balatonie się sikało,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,46 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-05-09
  Debiut literacki autora bestsellerowych powieści: Radio Armageddon, Instytut, Ślepnąc od świateł i Wzgórze Psów oraz współtwórcy popularnego serialu Belfer. Powieść ukazała się po raz pierwszy w 2006 roku. Zrób mi jakąś krzywdę...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20,99 zobacz oferty z 11 księgarni
  Akcja rozgrywa się na przemian w dwóch planach czasowych – w 1936 roku, kiedy wydarzyła się zbrodnia i współcześnie. Powieść przywodzi na myśl klasyczne kryminały Arthura Conan Doyle’a czy Agathy Christie. Jednocześnie jest to jednak...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,45 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-03-02
  Opowieść o przeszłości, którą można przeżyć, ale nie można z niej wyjść. Najnowsza książka wybitnego teoretyka i historyka literatury. Zbiór opowiadań, w których pobrzmiewają echa niezwykłego życia autora...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,75 zobacz oferty z 11 księgarni
  Portret artysty w wieku młodzieńczym Jamesa Joyce’a to historia dojrzewania młodego wrażliwego człowieka, który zmagać się musi z zaściankową rodziną, represyjną religią i anachronicznym nacjonalizmem. To również wydarzenie w...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-02-22
  Drugi pocałunek Gity Danon Miljenka Jergovicia, laureata m.in. Literackiej Nagrody Europy Środkowej „Angelus”, łączy lekki, gawędziarski ton z dotkliwym doświadczeniem życia na Bałkanach w XX wieku oraz okresem ostatniej bałkańskiej...(więcej)
 • -65% Ruth
  dziś najtaniej - od 8,83 zobacz oferty z 14 księgarni
  Pierwsze polskie wydanie! Ruth to pełen współczucia portret „kobiety upadłej”, śmiało przeciwstawiający się wiktoriańskim poglądom na temat tego, co grzeszne i nieprawe. Tytułowa bohaterka, Ruth Hilton, młoda, naiwna...(więcej)
 • -55% Ułuda
  dziś najtaniej - od 13,46 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-20
  Wszystko wydarzyło się naprawdę – zapewnia Mat, który został poproszony przez swoją ciężko chorą przyjaciółkę Igę, aby dopilnował kremacji jej ciała, a prochy rozsypał w świętym miejscu w Indiach. Mat wyrusza w podróż,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 27,49 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-07-21
  Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest, ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję. W Nowym Jorku rozpoczynają...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-08-08
  Bezbronna kreska to mikropowieść pełna aluzji do popkultury oraz wielkich dzieł literackich, łącząca w sobie wielkomiejski romans, komiks oraz prozę poetycką. W warstwie fabularnej mamy do czynienia przede wszystkim z historią romansową o...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-03
  Niedziela życia to jedna z trzech „powieści mądrości” Raymonda Queneau – bardzo zabawna i poważna zarazem książka o dniach bez jutra, o złu zakorzenionym w człowieku. Otwiera ją motto z Hegla, a sam tytuł powieści stanowi...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17,99 zobacz oferty z 11 księgarni
  Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Czy naprawdę szansa Elizabeth na miłość bezpowrotnie przeminęła? Czy Nico, gwiazdor telewizyjny, ma niewinne zamiary, czy lepiej trzymać się od niego z daleka? Singielki...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 8,10 zobacz oferty z 17 księgarni - premiera: 2014-04-08
  Rosyjski okupant bezlitośnie traktował wszystkie przejawy polskich buntów i woli niepodległości. Na większość skazańców padał wyrok - zsyłka na Syberię. Była to kara dotkliwa, bowiem tęsknota za krajem i najbliższymi rozrywała...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4,39 zobacz oferty z 17 księgarni - premiera: 2015-12-09
  Rowland Mallet, zamożny bostoński kawaler i koneser, jedzie w odwiedziny do swojej kuzynki Cecilii, u której poznaje Rodericka Hudsona, młodego, przystojnego studenta prawa, w wolnym czasie trudniącego się rzeźbiarstwem. Mallet –...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,16 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-04-18
  Kontynuacja bestsellerowego cyklu o Zawrociu DWIE SIOSTRY, JEDNO SZCZĘŚCIE DO PODZIAŁU W Przelocie bocianów, piątej części cyklu o Zawrociu, Matylda staje w obliczu faktu, który w jej życiu ma zmienić wszystko – dowiaduje się,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 7,98 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-10-16
  Książka podejmuje dialog z Różewiczowską metodą twórczą i jest próbą rekonstrukcji "poetyki oglądu". Dociekania na temat wielorakiego znaczenia obrazu oraz potencjału percepcyjnego ujawnionego w poezji łączą się tu z analizami...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,98 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-09-05
  druga część tryptyku "mniemania" "Cię-mność" to bardzo szczególny dziennik, łączący elementy rzeczywistych notatek na temat odwiedzanych miejsc i przeżywanych emocji, z zapisem podróży w głąb siebie, do początku doświadczeń...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,71 zobacz oferty z 5 księgarni
  Klara i Wojtek, to żyjące w separacji małżeństwo, z którego żadne nie chce wyjść z inicjatywą rozwodu. W pogodzeniu małżonków postanawia pomóc ojciec Wojtka, uznany portrecista Alojzy Zbrzycki, który nie zdaje sobie sprawy z tego, co...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10,45 zobacz oferty z 9 księgarni
  Nieznana proza Walta Whitmana, odnaleziona w archiwach po 165 latach od anonimowej premiery w „New York Sunday Dispatch” i przetłumaczona przez Szymona Żuchowskiego niespełna rok po amerykańskiej premierze. Powieść obyczajowa łącząca...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 10,23 zobacz oferty z 8 księgarni
  Trzeciego kwietnia 1897 roku całe Chicago postępowało za karawanem miliardera Williama J. Hypperbone’a przy śpiewach chórów, w rodzaju generalnej radości. Było prawdą, że nieboszczyk był częścią Klubu Ekscentryków! Brutalne...(więcej)
 • -75% Otello
  dziś najtaniej - od 3,67 zobacz oferty z 16 księgarni - premiera: 2017-06-08
  Klasyka na e-czytnik to kolekcja lektur szkolnych, klasyki literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej w formatach ePub i Mobi. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,16 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-05-31
  "Błogosławieni" to historie zwykłych ludzi tych, żyjących na marginesie, w oficynach miasta i tych, działających w światłach jupiterów. Historie zaskakujące, niekiedy bolesne lub żartobliwe, będące zapisem wydarzeń przeżytych lub...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: