Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 134 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • dziś najtaniej - od 22.83 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-02-24
  Gdzieś w dziczy u stóp Uralu umiera były katorżnik. Jego samotna śmierć staje się początkiem drogi dla dwóch ludzi. Wiekowego zesłańca i kilkunastoletniego chłopaka. Każdy ruszy w inną stronę, a jeden z nich rzuci... (więcej)
 • -50% Wilkołak
  dziś najtaniej - od 17.16 zobacz oferty z 7 księgarni
    Prywatny detektyw Dawid Wolski nie spocznie. Na cmentarzu, na pogrzebie swojego ojca, mecenasa Wolskiego, który doprowadził do uwolnienia mordercy Igi, kobiety jego życia – widzi ją z daleka i już wie, że przeszłość wróciła i... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.81 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-08-12
  „Wybitna powieść. (…) Washington Black kryje bezmiar uczuć” – „Entertainment Weekly” „Inspirująca opowieść o wolności i odkrywaniu samego siebie” – „Time” „Błyskotliwa. Pełna prawd i zdumiewających zjawisk” –... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.90 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-08-12
  Zmarli zawsze zabierają tajemnice do grobu. Tym razem zrobili wyjątek. Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy.  Ale to nie było idealne życie. Ani idealne... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 13.90 zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2020-07-29
  „Niesamowita opowieść... Jednocześnie niepokoi i porusza”. „The Times” Ojciec Silvie jest kierowcą autobusu, ale jego prawdziwa pasja to historia Wielkiej Brytanii. W trakcie letniego urlopu zabiera żonę i nastoletnią Silvie na... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.20 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-07-07
  Drugi tom mrocznych przygód detektyw Julii Dobrowolskiej. Tym razem bohaterka ma przed sobą naprawdę długi weekend… Zaczęło się od ciekawej propozycji dobrze płatnej pracy w telewizyjnym show detektywistycznym. Prywatna... (więcej)
 • -60% Grób
  dziś najtaniej - od 11.20 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-11-17
  Błoto grobów, grzechy namiętności i przeszłość, od której nie da się uwolnić Prywatna detektyw Julia Dobrowolska przyjmuje ryzykowne zlecenie od krakowskiego mafiosa, Waldemara Lindera. Ma zbadać, kto stoi za śmiercią jego córki,... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 24.00 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2021-05-04
  Listowieść to napisana z rozmachem i pasją historia aktywizmu i oporu, a zarazem olśniewający opis i pean na cześć świata przyrody. Dwunasta powieść Richarda Powersa rośnie od korzeni po koronę, aby wrócić poprzez nią do nasion,... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.54 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-04-14
  Największe legendy spisane są krwią. Najsłynniejszy polski rycerz, którego imię żyje do dziś: Zawisza Czarny. Człowiek, którego słowo znaczyło więcej niż prawo. Ten, który za najwierniejszego giermka wziął syna pokonanego wroga.... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 11.96 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-02-27
  Schowali się tam, gdzie nikt nie szuka. Mroczny świt obnaży to, co pozostaje w ukryciu. Światło i mrok. To od ciebie zależy, na czym skupisz uwagę. Masz niecałą minutę, by podjąć decyzję. Stany Zjednoczone. W luksusowym apartamencie... (więcej)
 • -55% Wiatr
  dziś najtaniej - od 13.46 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-05-12
  Nudny sobotni wyjazd służbowy. Opuszczony parking przydrożny. A na nim… porzucona kamera samochodowa. Jakie tajemnice może skrywać? Odcinek drogi, na którym dochodzi do wielu śmiertelnych wypadków. Kobieta w czerni,... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.90 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-10-14
  Wyobraź sobie świat, w którym książki są zakazane, a ich czytanie jest uważane za zbrodnię.Wyobraź sobie świat, w którym każde złe wspomnienie i nawet największa rozpacz mogą zostać całkowicie wymazane z pamięci. Wyobraź sobie... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.16 zobacz oferty z 7 księgarni
  O powieści „Lato utraconych”; autor: Anna Kańtoch [e-book do pobrania w formatach epub i kindle mobi]: Rok 1999. W starej leśniczówce niedaleko Rudnika dochodzi do krwawej zbrodni – nieznany sprawca atakuje spędzającą tam wakacje... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.54 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-04-09
  Przeczytałem "Uderzenie" za jednym podejściem, skończyłem w środku nocy i od razu chcę następny tom! George R. R. Martin Gdy ktoś znajdzie się po niewłaściwej stronie rozpętanego nierozważnie konfliktu, zazwyczaj płaci za to... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.45 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-11-12
  Najnowsza powieść utrzymującej się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa” pisarki Lisy See, autorki „Herbacianej dziewczyny”, opowiada o kobiecej przyjaźni i rodzinnych sekretach na małej koreańskiej wyspie.W tej pięknej,... (więcej)
 • -60% Login
  dziś najtaniej - od 13.16 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-09-05
  Bartłomiej Heller od ponad 20 lat wiedzie spokojny żywot prowincjonalnego proboszcza, kiedy jego życie zmienia wizyta w prosektorium. Towarzyszy młodej kobiecie, Karolinie (nazywanej „Donicą”), której ojciec zginął w niewyjaśnionych... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.55 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2021-05-25
  Chcesz znaleźć spokój i ciszę? Chcesz w tym zwariowanym świecie trafić do wymarzonego miejsca, w którym otoczą cię życzliwość, miłość i ciepło płynące wprost z serca? Każdy ma prawo do zasłużonego odpoczynku po ciężkiej pracy.... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.55 zobacz oferty z 7 księgarni
  Jakub Drzewiecki, policjant drogówki, zostaje kilkukrotnie pchnięty nożem niedaleko swojego domu. Przy ciele sprawca zostawia figurkę Lego. Na miejsce zbrodni przyjeżdżają Tomczyk i Gniewosz, którzy rozpoczynają poszukiwania... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.65 zobacz oferty z 7 księgarni
  Każda rodzina ma swoje mroczne tajemniceHal, młoda tarocistka, rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Nadal nie może pogodzić się ze śmiercią matki. Ponadto, człowiek, od którego pożyczyła sporą sumę, chce odzyskać swoje należności.Gdy... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.54 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-01-15
  Szczęście w nieszczęściu tak można najkrócej opisać sytuację kapitana Aleksieja Siennikowa. Trafił pod mentalny atak kontrolera, a jednak cudem przeżył. Co jednak warte jest życie, wykastrowane z najsilniejszych emocji? Jak wegetować... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 26.96 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-05-14
  Istnieją na świecie dwie równoważne Potęgi: Szerń i Aler. Potęgi zdolne obdarzyć inteligencją dowolny gatunek, zmienić bieg czasu, a nawet tchnąć życie w przedmioty. I istnieją Bezmiary. Bezmiary, przed którymi te Potęgi drżą. ... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.54 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-05-14
  Kate przebyła długą drogę od samotniczki do strażniczki magicznej Atlanty. Poznała przyjaciół i wrogów. Znalazła miłość i założyła rodzinę z Curranem Lennartem, byłym Władcą Bestii. Ale jej magia jest zbyt potężna, by... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 20.54 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-05-19
  W wojnie między bogami nie będzie zwycięzców, zostaną tylko zgliszcza ludzkiego świata. Świat leczy rany po wojnie z Przeklętymi, ludzie zaczynają zapominać o niebezpieczeństwie. Ale Szepczący istoty, które niegdyś kroczyły po... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.45 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2021-02-24
  Najnowsza powieść Kristin Harmel szturmem zdobyła listę bestsellerów "New York Timesa". „Od czasu „Słowika” aż do dziś nie zdarzyło mi się skończyć książki i nie móc mówić ze wzruszenia. Poruszająca i monumentalna.” Fiona... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 31.49 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2021-05-19
  Uzbrojeni po zęby żołnierze, strzeżone drogi i unoszące się w powietrzu napięcie – to Argentyna pod rządami wojskowej junty. Ojciec z synem zamierzają przeprawić się z Buenos Aires do północnej granicy kraju z Brazylią. Matka... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: