Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 60 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • dziś najtaniej - od 20,47 zobacz oferty z 9 księgarni
  Zawiła, pełna sprzeczności historia miłosna z elementami czarnego humoru. Robin Vote, bohaterka powieści, to młoda amerykańska „femme fatale”, która spędza czas w towarzystwie trojga admiratorów: Nory Flood, Jenny Petherbridge i...(więcej)
 • -31% Dunbar
  dziś najtaniej - od 24,19 zobacz oferty z 9 księgarni
  Potentat medialny Henry Dunbar, chciwy i bezwzględny osiemdziesięciolatek, pada ofiarą swych dwóch równie wyrachowanych córek, które podstępnie umieszczają ojca w domu opieki, chcąc przejąć rodzinny interes. Dunbar planuje jednak...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję. W Nowym Jorku rozpoczynają...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-08-08
  Bezbronna kreska to mikropowieść pełna aluzji do popkultury oraz wielkich dzieł literackich, łącząca w sobie wielkomiejski romans, komiks oraz prozę poetycką. W warstwie fabularnej mamy do czynienia przede wszystkim z historią romansową o...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-03
  Niedziela życia to jedna z trzech „powieści mądrości” Raymonda Queneau – bardzo zabawna i poważna zarazem książka o dniach bez jutra, o złu zakorzenionym w człowieku. Otwiera ją motto z Hegla, a sam tytuł powieści stanowi...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17,99 zobacz oferty z 11 księgarni
  Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Czy naprawdę szansa Elizabeth na miłość bezpowrotnie przeminęła? Czy Nico, gwiazdor telewizyjny, ma niewinne zamiary, czy lepiej trzymać się od niego z daleka? Singielki...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 4,39 zobacz oferty z 17 księgarni - premiera: 2015-12-09
  Rowland Mallet, zamożny bostoński kawaler i koneser, jedzie w odwiedziny do swojej kuzynki Cecilii, u której poznaje Rodericka Hudsona, młodego, przystojnego studenta prawa, w wolnym czasie trudniącego się rzeźbiarstwem. Mallet –...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,16 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-04-18
  Kontynuacja bestsellerowego cyklu o Zawrociu DWIE SIOSTRY, JEDNO SZCZĘŚCIE DO PODZIAŁU W Przelocie bocianów, piątej części cyklu o Zawrociu, Matylda staje w obliczu faktu, który w jej życiu ma zmienić wszystko – dowiaduje się,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 8,54 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-12-21
  Jane Rathbone mieszka z bratem i jego nowo poślubioną żoną. Chociaż pozornie niczego jej nie brakuje, czuje się opuszczona i samotna. W dzieciństwie straciła rodziców, potem do Ameryki wyjechał jej ukochany, Jasper. Jane pogodziła...(więcej)
 • -30% Drzazgi
  dziś najtaniej - od 9,47 zobacz oferty z 9 księgarni
  To dziwna powieść. Myli tropy, meandruje, skręca w nieprzewidywalnych kierunkach, a przede wszystkim drażni czytelnicze oczekiwania. Ale warto się podenerwować, bo w literaturze nie wszystkie ścieżki muszą być proste. Piotr...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,71 zobacz oferty z 5 księgarni
  Klara i Wojtek, to żyjące w separacji małżeństwo, z którego żadne nie chce wyjść z inicjatywą rozwodu. W pogodzeniu małżonków postanawia pomóc ojciec Wojtka, uznany portrecista Alojzy Zbrzycki, który nie zdaje sobie sprawy z tego, co...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,28 zobacz oferty z 6 księgarni
  Za każdą przyjemność trzeba zapłacić i czasami lepiej dwa razy się zastanowić, czy chwila radości warta jest swojej ceny. Seniorka rodu Bialickich oraz jej najmłodsza wnuczka mimo obaw związanych z przeprowadzką przekonują się,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19,98 zobacz oferty z 7 księgarni
  Dwa serca spragnione miłości i urocze zwierzaki, które je połącząZachary Cane prowadzi piwiarnię w Bluff Point i mieszka z gburowatym psem. Kawalerski styl życia bardzo mu odpowiada. Pewnego dnia do jego drzwi pukają córki jego sąsiadki....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 27,22 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-11-28
  „Każdy z nas dysponuje własną, pokrętną wersją prawdy, skażoną tym, jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne, co mamy.” W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną, wydawałoby się, dobrą cechę – która jednak przynosi jej...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,50 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-10-21
  Taylor Edwards ma nieprawdopodobnie utalentowane rodzeństwo i dobrze ugruntowane przekonanie, że niczym się nie wyróżnia. No, może poza tym, że nienawidzi konfrontacji i ucieka, ilekroć na horyzoncie majaczą kłopoty. Kiedy okazuje się, ze...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,50 zobacz oferty z 11 księgarni
  Rozpoczęcie nauki w college’u to dla niektórych szansa na nowe życie – szalone przygody, zwariowane przyjaźnie, pierwsze złamane serca i przyprawiające o zawrót głowy historie miłosne. Jaki będzie pierwszy rok w college’u dla...(więcej)
 • -82% Villette
  dziś najtaniej - od 4,39 zobacz oferty z 29 księgarni - premiera: 2017-02-17
  Lucy Snow – młoda Angielka, która w wyniku nieszczęśliwych wydarzeń straciła wszystko: rodzinę, dach nad głową, serdecznych opiekunów i jakiekolwiek zasoby materialne, pod wpływem impulsu decyduje się na desperacki krok i wsiada na...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17,53 zobacz oferty z 1 księgarni
  Rajmund Aster, praktykujący katolik, z początku nieufnie odniósł się do propozycji udziału w psychotronicznym eksperymencie, ale w końcu zwyciężyła ciekawość.Jednak ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Nasz bohater przekonał...(więcej)
 • -5% Poza
  dziś najtaniej - od 12,85 zobacz oferty z 1 księgarni
  Oto nowa Ziemia Obiecana i Dotrzymana, choć nie w stu procentach. Jej bohaterom daleko do Reymontowskich postaci. Dobrze czuliby się raczej na afterku wśród indywiduów Almodóvara. Ich misja to nieść łodzianom szczęście, prostować krzywe...(więcej)
 • -5% Anemony
  dziś najtaniej - od 16,36 zobacz oferty z 1 księgarni
  „Mousseux de champignons aux truffes, pieczony indyk, zapiekane karczochy hiszpańskie, a na deser ciasto czekoladowe z własnoręcznie przygotowanym kremem waniliowym. Wyśmienite menu – pomyślał. Powinna być zachwycona. Podobnie jak on,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 3,49 zobacz oferty z 5 księgarni
  Dzieci pani Onufrowej to powieść dla młodzieży nowelistki i publicystki Anny Lisickiej (1829–1916) wydana w 1878 roku.   Obecne wydanie książki zostało przygotowane w ramach akcji „Białe Kruki na E-booki”. Utwór...(więcej)
 • -65% Budnik
  dziś najtaniej - od 3,49 zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2016-04-12
  Znakomita powieść Kraszewskiego o tematyce społecznej. Jest tu także wątek miłosny, piękne opisy przyrody i kawał prawdziwego życia. I cóż z tego, że akcja powieści dzieje się w czasach dla nas odległych, kiedy tak naprawdę nic...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18,14 zobacz oferty z 11 księgarni
  Każdy z nas inaczej postrzega świat i otaczającą go rzeczywistość. Czy jeśli ktoś wykracza poza normy, możemy mieć pewność, że to szaleniec? A może to my nie wiemy wszystkiego? Olga ma trzydzieści lat, pracę w dużej korporacji,...(więcej)
 • -35% Kwiaciarka
  dziś najtaniej - od 19,44 zobacz oferty z 7 księgarni
  Nigdy nie jest za późno na zmiany. Judyta kocha swoją pracę wśród kwiatów. Układanie bukietów to zajęcie stworzone dla jej artystycznej duszy. Ale po pracy codzienność nie wygląda już tak pięknie. Od lat Judyta tkwi w związku z...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,46 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-20
  Pełna brytyjskiego humoru i greckiego słońca powieść o sile kobiecej przyjaźni. Najnowsza książka autorki bestsellerowego "Klubu Porcelanowej Filiżanki". Rosa i Bee z rozrzewnieniem wspominają wakacyjny wyjazd na piękną wyspę Paros;...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: