Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 162 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • -50% Testamenty
  dziś najtaniej - od 16.45 zobacz oferty z 13 księgarni
  „Zawsze mówiłam «nie», gdy proszono mnie o napisanie drugiej części. Ale jako że zaczęliśmy zbliżać się do Gileadu, zamiast się od niego oddalać, ponownie to przemyślałam” – powiedziała autorka w dniu premiery. Od wydarzeń...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.50 zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2020-01-15
  Kontynuacja międzynarodowego bestsellera Tatuażysta z Auschwitz. Kiedy w styczniu 1945 roku, po trwającym blisko trzy lata pobycie w Auschwitz, dziewiętnastoletnia Cilka Klein zobaczyła żołnierzy Armii Czerwonej, podobnie jak garstka innych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.50 zobacz oferty z 7 księgarni
  Dorastanie może być trudne i bolesne, zwłaszcza w świecie, który z każdej strony odrzuca młodego człowieka. Co by było, gdyby czternastoletnia Madeline zwana Lindą wychowała się w normalnej rodzinie, dobrze znała swoich...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.40 zobacz oferty z 13 księgarni
  Reacher jak zwykle podróżuje autobusem – przemierza Stany Zjednoczone bez konkretnego celu, usiłując nie wpakować się w kłopoty. Przerywa jednak podróż, by pomóc starszemu mężczyźnie, który pozostawiony samemu sobie bez wątpienia...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14.90 zobacz oferty z 7 księgarni
  Kontynuacja ciepło przyjętej debiutanckiej powieści Kółko się pani urwało. Prawdziwa mieszanka wybuchowa – wredna staruszka kontra mafiosi. Zamieszanie wokół pewnej warszawskiej kamienicy się nie kończy. Kolejny trup ponownie burzy...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.40 zobacz oferty z 14 księgarni
  W ciemną noc w środku zimy w starej gospodzie nad Tamizą ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Stali bywalcy właśnie zabijają czas opowieściami, kiedy w drzwiach pojawia się ciężko ranny nieznajomy. W ramionach trzyma martwą dziewczynkę....(więcej)
 • -50% Przez
  dziś najtaniej - od 17.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Mężczyzna wynajmuje mieszkanie, rozstawia sprzęt i zaczyna przez okno podglądać i fotografować mieszkańców sąsiedniego bloku. Nie wychodzi, zakupy robi przez internet, nie kontaktuje się z nikim. Kiedyś mieszkał naprzeciwko, a teraz...(więcej)
 • -86% Dekameron
  dziś najtaniej - od 3.49 zobacz oferty z 22 księgarni - premiera: 2020-04-03
  Powiem więc, że w roku od narodzenia Pana naszego, Jezusa Chrystusa, tysiąc trzysta czterdziestym ósmym, w sławnym mieście Florencji, klejnot miast włoskich stanowiącym, wybuchła zaraza morowa, sprowadzona wpływem ciał niebieskich albo...(więcej)
 • -32% Czas ciszy
  dziś najtaniej - od 23.00 zobacz oferty z 10 księgarni
  Patricia Briggs zawsze oddaje czytelnikom ekscytującą, magiczną, baśniową i nieprzewidywalną opowieść. "Czas milczenia" należy do najlepszych. - Erin Watt, #1 New York Times autorka bestsellerowej "Serii królewskiej" Napadnięta i porwana...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.50 zobacz oferty z 12 księgarni
  „Mój piękny syn” - przejmująca historia zwykłej rodziny autorstwa Davida Sheffa.   Pierwsza tak szczera historia buntu dorastającego chłopaka, opowiedziana przez ojca, który za wszelką cenę próbuje walczyć z uzależnieniem syna....(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19.50 zobacz oferty z 5 księgarni
  Książka Laureata Nagrody Bookera 2016   Ostra jak brzytwa i przezabawna powieść o zniechęconym DJ-u z Los Angeles, który wyrusza w podróż do zjednoczonego Berlina w poszukiwaniu swojego transatlantyckiego sobowtóra.   Po stworzeniu...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.95 zobacz oferty z 12 księgarni
  Zbiorowe samobójstwo stu członków odizolowanej od świata sekty czekającej na apokalipsę wstrząsa opinią publiczną. Nieliczni, którzy przetrwali masakrę, muszą nauczyć się żyć od nowa poza zamkniętą społecznością. Tam, gdzie...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22.00 zobacz oferty z 12 księgarni
  Mogłoby się wydawać, że Elektra D'Aplièse ma wszystko, o czym można zamarzyć. Jest olśniewająco piękną top modelką. Jest sławna na całym świecie. I bajecznie bogata… Wszystko to jednak tylko pozory, w rzeczywistości Elektra stoi...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18.70 zobacz oferty z 15 księgarni
  Jej akcja rozgrywa się w malowniczym nadmorskim miasteczku Southwold. Posy Montague wkrótce skończy siedemdziesiąt lat. Wciąż mieszka w rodzinnym domu w malowniczym Suffolk, gdzie spędziła idylliczne dzieciństwo, łapiąc motyle z...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.00 zobacz oferty z 12 księgarni
  „Tak dawno już nie czułam się potrzebna” – mówi sześćdziesięciojednoletnia Willa Drake do swojego męża, zanim podejmie jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu.Bohaterkę dwudziestej drugiej powieści Anne Tyler poznajemy, gdy...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 21.95 zobacz oferty z 14 księgarni
  Ten seryjny morderca nie jest sądzony. To on jest sędzią...Byli gwiazdami. Jedną z najbardziej wpływowych par Hollywood. Mieli świat u swych stóp. Teraz ona nie żyje. On jest oskarżony o zamordowanie jej.To celebrycki proces...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 16.45 zobacz oferty z 13 księgarni
  Joanna od dziecka ma niezwykły dar. Dar, który bywa również przekleństwem. Dotyk innych ludzi powoduje, że widzi ich najgłębiej skrywane wspomnienia, odczuwa to, co woleliby ukryć przed światem. Podczas rodzinnego spaceru po gdyńskim...(więcej)
 • -50% Ta druga
  dziś najtaniej - od 17.45 zobacz oferty z 5 księgarni
  Zatrudniona dorywczo w szpitalnej stołówce samotna, bezimienna młoda kobieta z prowincji poznaje bogatego lekarza. Carl wpada jej w oko od razu, ale z czasem okazuje się, że zainteresowanie jest obopólne, pomimo że lekarz jest starszy,...(więcej)
 • -50% Magazyn
  dziś najtaniej - od 16.50 zobacz oferty z 7 księgarni
  Przerażająco prawdziwa powieść o tym, co się dzieje, kiedy Wielki Biznes stosuje metody godne Wielkiego Brata. Oraz o tym, kto zapłaci za to najwyższą cenę Paxton nigdy nie sądził, że będzie pracował dla Chmury, gigantycznej firmy...(więcej)
 • -28% Przekręt
  dziś najtaniej - od 22.90 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2020-06-03
  Gdzie jest granica chciwości? Nie ma jej? A może po prostu jej nie widać, kiedy oczy przesłania mgła pożądania? Kilka osób będzie musiało poważnie się nad tym zastanowić... „Orzeł” zostaje zatrzymany. Olka wraca za...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 15.00 zobacz oferty z 12 księgarni
  Trzecia z serii Kółko Singielek Miejskich opowieść o przyjaciółkach, które spotykają się na wspólnym dzierganiu i zawsze mogą na siebie liczyć. Tym razem autorka funduje nam jeszcze więcej emocji i pikanterii.   Są trzy rzeczy, które...(więcej)
 • -26% Opętani
  dziś najtaniej - od 26.82 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2020-05-13
  "Opętani" (ang. "Haunted") to opowieść o koszmarach, ale nie o tych, które dręczą dzieci we śnie, tylko o upiorach i lękach, prześladujących nas na jawie. To dziwaczny amalgamat poezji i dwudziestu trzech opowiadań, połączonych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 25.53 zobacz oferty z 3 księgarni
  Nowa powieść autorki bestsellerowego Domu duchów! Historia obejmująca dziesięciolecia i przemierzająca kontynenty, podążającą za dwojgiem ludzi, którzy uciekają przed wojną w poszukiwaniu nowego domu. Hiszpania, styczeń 1939...(więcej)
 • -30% Topiel
  dziś najtaniej - od 22.40 zobacz oferty z 3 księgarni
  Pod koniec lipca 1997 roku ukraińscy żołnierze, którzy przybyli na pomoc powodzianom, dokonują makabrycznego znaleziska w korycie wciąż wezbranej rzeki. Na ułamanym, zanurzonym w wodzie drzewie wiszą zwłoki nastolatka poszukiwanego od...(więcej)
 • -25% Szadź
  dziś najtaniej - od 23.93 zobacz oferty z 3 księgarni
  Las. Młoda dziewczyna. Wygląda, jakby spała. Ale nie śpi. Wie, że zaraz umrze. I czuje, co robi z nią jej morderca, tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć.Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: