Dziś najtaniej w historii?

Oto świeże okazje cenowe. Te e-booki mają naniższą cenę w całej historii naszego jej śledzenia. :-)

Znaleziono: 55 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg ceny

 • dziś najtaniej - od 17,25 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-07-04
  Takeshi Kovacs wrócił do domu. Na Świat Harlana. Oceaniczną planetę, gdzie tylko pięć procent powierzchni wystaje nad niebezpieczne i nieprzewidywalne morza. I gdzie próba wzbicia się nad chmury czymś bardziej zaawansowanym technicznie...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 18,54 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-08-01
  Sztuka jest kłamstwem, które mówi prawdę. Paryż, pracownia malarska ukryta w pełnym zieleni zaułku. Madeline właśnie ją wynajęła, żeby odpocząć i cieszyć się samotnością. W wyniku nieporozumienia w to samo miejsce trafia...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 24,90 zobacz oferty z 7 księgarni
  Królestwo Lendii pada na kolana przed dziką hordą Hungurów. Zdrajcy zostają panami, rycerze – martwymi wojownikami, albo kryją się po lasach jak zaszczute zwierzęta. Zamęt wykorzystują guślarze, wzywając starych bogów. Krainę...(więcej)
 • -31% Dunbar
  dziś najtaniej - od 24,19 zobacz oferty z 9 księgarni
  Potentat medialny Henry Dunbar, chciwy i bezwzględny osiemdziesięciolatek, pada ofiarą swych dwóch równie wyrachowanych córek, które podstępnie umieszczają ojca w domu opieki, chcąc przejąć rodzinny interes. Dunbar planuje jednak...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,45 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-05-11
  Dojrzewanie w rytmie węgierskiego rock and rolla Łada w kolorze masła niespiesznie toczy się przez węgierską historię i melancholię komunistycznej prowincji, gdzie lodówki były niepraktyczne, bo ich nie było, a w Balatonie się sikało,...(więcej)
 • -70% Lot 305
  dziś najtaniej - od 8,10 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2016-02-17
  Kilkoro młodych ludzi, wskutek katastrofy samolotowej ląduje w przyszłości i poznaje tragiczne losu ludzkości i świata, które dopiero nadejdą. Samolot pasażerski, którym podróżowali z Nowego Jorku do Londynu nie...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 9,90 zobacz oferty z 10 księgarni
    Kto z nas nie słyszał, że dobrze wychowani ludzie nie wyrażają się wulgarnie, a używanie przekleństw świadczy o ubogim słownictwie? To wszystko gówno prawda – mówi dr Emma Byrne i przytacza wyniki badań, które jasno dowodzą, jak...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,13 zobacz oferty z 9 księgarni
  Mapa Teksasu, na niej trzy czerwone punkty niczym krople krwi. Seryjny morderca, który twierdzi, że cierpi na demencję. Tajemnicza młoda kobieta, która domaga się odpowiedzi. Carl Louis Feldman za młodu był słynnym fotografem...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-02-22
  Drugi pocałunek Gity Danon Miljenka Jergovicia, laureata m.in. Literackiej Nagrody Europy Środkowej „Angelus”, łączy lekki, gawędziarski ton z dotkliwym doświadczeniem życia na Bałkanach w XX wieku oraz okresem ostatniej bałkańskiej...(więcej)
 • -55% Ułuda
  dziś najtaniej - od 13,46 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-20
  Wszystko wydarzyło się naprawdę – zapewnia Mat, który został poproszony przez swoją ciężko chorą przyjaciółkę Igę, aby dopilnował kremacji jej ciała, a prochy rozsypał w świętym miejscu w Indiach. Mat wyrusza w podróż,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Rok 1945. Amerykanie wyzwalają niemiecki obóz koncentracyjny. Wśród ocalonych są Jakob i Emmanuelle. Każde z nich straciło w koszmarze wojny wszystko i wszystkich. W sobie znajdują pocieszenie i nadzieję. W Nowym Jorku rozpoczynają...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-08-08
  Bezbronna kreska to mikropowieść pełna aluzji do popkultury oraz wielkich dzieł literackich, łącząca w sobie wielkomiejski romans, komiks oraz prozę poetycką. W warstwie fabularnej mamy do czynienia przede wszystkim z historią romansową o...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 11,00 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-10-03
  Niedziela życia to jedna z trzech „powieści mądrości” Raymonda Queneau – bardzo zabawna i poważna zarazem książka o dniach bez jutra, o złu zakorzenionym w człowieku. Otwiera ją motto z Hegla, a sam tytuł powieści stanowi...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 17,99 zobacz oferty z 11 księgarni
  Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Czy naprawdę szansa Elizabeth na miłość bezpowrotnie przeminęła? Czy Nico, gwiazdor telewizyjny, ma niewinne zamiary, czy lepiej trzymać się od niego z daleka? Singielki...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 20,99 zobacz oferty z 6 księgarni
  Po pięciu latach, odkąd pojawiło się to coś, pozostała garstka ocalałych. Jednymi z nich są Malorie i dwójka jej małych dzieci. Mieszkając w opuszczonym domu nad rzeką, Malorie od dawna marzyła o ucieczce do miejsca, w którym jej...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,18 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-20
  Leyli przybyła do Francji z Mali kilka lat temu. Mieszka w małym mieszkaniu z trójką dzieci. Skrywa wielką tajemnicę i strzeże jej pilnie, choć z łatwością opowiada swoje życie tym, którzy naprawdę chcą słuchać. Jej historia...(więcej)
 • -26% Odium
  dziś najtaniej - od 22,34 zobacz oferty z 8 księgarni
  Mroczny kryminał odsłaniający najciemniejszą stronę ludzkiej duszy. Dwójka nastolatków przypadkowo natrafia w miejskim lasku na zmasakrowane zwłoki młodej kobiety. Charakter i liczba obrażeń świadczą o niepohamowanej, wręcz...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,16 zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-04-18
  Kontynuacja bestsellerowego cyklu o Zawrociu DWIE SIOSTRY, JEDNO SZCZĘŚCIE DO PODZIAŁU W Przelocie bocianów, piątej części cyklu o Zawrociu, Matylda staje w obliczu faktu, który w jej życiu ma zmienić wszystko – dowiaduje się,...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 27,39 zobacz oferty z 10 księgarni
  Poznaj Juliette. Jest inteligentna, bardzo ambitna, zdeterminowana... i zakochana.   Juliette kocha Nate'a. Pójdzie za nim wszędzie. Została nawet stewardesą linii lotniczych, w których Nate jest pilotem, żeby mieć go na oku. Są sobie...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Trzy kobiety – wszystkie młode, piękne i pełne życia – giną bez śladu. Odnalezione są jak martwe, chociaż wciąż żyją. Każda ma w dłoni kartkę z zagadkowym przesłaniem: „To prawda, chociaż nazwa kłamie.” Albo: ...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 25,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Dom Fletcherów jest dokładnie taki, o jakim marzyli. W cichej, otoczonej wrzosowiskami wiosce, o której czas zapomniał, powinien być rajem dla nich i ich trojga dzieci. Ale od początku czują, że nie są tu mile widziani. Tak samo jak...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,90 zobacz oferty z 10 księgarni
  Adelaide Blake zjawia się w Burning Cove nie wiadomo skąd. Jest zdecydowana zacząć w tym kalifornijskim miasteczku wszystko od początku. I nie pozwolić, by ktoś odkrył jej przeszłość.Zaczyna pracę w herbaciarni, gdzie codziennie...(więcej)
 • -30% Drzazgi
  dziś najtaniej - od 9,47 zobacz oferty z 9 księgarni
  To dziwna powieść. Myli tropy, meandruje, skręca w nieprzewidywalnych kierunkach, a przede wszystkim drażni czytelnicze oczekiwania. Ale warto się podenerwować, bo w literaturze nie wszystkie ścieżki muszą być proste. Piotr...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 22,71 zobacz oferty z 5 księgarni
  Klara i Wojtek, to żyjące w separacji małżeństwo, z którego żadne nie chce wyjść z inicjatywą rozwodu. W pogodzeniu małżonków postanawia pomóc ojciec Wojtka, uznany portrecista Alojzy Zbrzycki, który nie zdaje sobie sprawy z tego, co...(więcej)
 • -45% Geografie
  dziś najtaniej - od 8,25 zobacz oferty z 8 księgarni
  Zbiór krótkich opowiadań, w których scenerią są często dworce, perony, przedziały kolejowe, miejsca znamionujące potrzebę bycia w ciągłym ruchu, w nieustannej drodze, w podróży. To podróż służąca medytacji, próbie uchwycenia...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: