Temat: emmanuel

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -10% Ten Inny
  od 17.90 zł Brak ofert - premiera: 2017-11-14
  Zbiór wykładów wygłoszonych przez Ryszarda Kapuścińskiego w Institut für die Wissenschaften vom Menschen w Wiedniu, na Międzynarodowym Sympozjum Pisarzy w Grazu, w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz z... (więcej)
 • Między dziennikarstwem a literaturą. Błyskotliwy autoportret pisarski twórcy bestsellerowego Królestwa. „Dobrze jest mieć dokąd pójść” – to jedna z odpowiedzi, jakich udziela chińska Księga Przemian. A zatem ruszamy w drogę,... (więcej)
 • od 53.93zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-11-25
  Pytanie: „czym jest myślenie?” jest być może najważniejszym pytaniem filozoficznym. W myśleniu bowiem stawiane są wszystkie inne pytania. Dobrosław Kot próbuje przeniknąć żywioł myślenia, który rozpoznaje jako dramatyczny, pełen... (więcej)
 • Prawdziwa miłość, jak sugerował Hegel, jest pracą. Taka miłość, uwikłana w głęboki i nie zawsze szczęśliwy romans z negatywnością, sama siebie wciąż podważa. Nie szafuje spełnieniem, raczej oszczędnie rozdziela ulotną... (więcej)
 • od 21.70zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-02-11
  Ona jest jego busolą. On jest jej stroną świata. Od lat się kochają i patrzą w tym samym kierunku – ostatnio w stronę Pałacu Elizejskiego. Już tam są... Macronowie wierzą w swoją dobrą gwiazdę. Są fascynujący, podobnie jak... (więcej)
 • od 35.28 zł Brak ofert
  Prawdę mówiąc, nigdy specjalnie nie lubiłam Pieśni nad pieśniami. Jej porwany tekst, nieuporządkowane obrazy, chaos myśli i skojarzeń, który stąd powstawał - wszystko to razem owocowało jakimś niepokojem, jakimś dziwnym doznaniem... (więcej)
 • -38% Rewolucja
  od 19.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-04-04
  "Aby odzyskać nadzieję, musimy stawić czoła rzeczywistości”. Emmanuel Macron Wielu osobom zdaje się, że Francja znajduje się w fazie schyłkowej, że jej kultura ginie, że grozi jej wybuch wojny domowej. Inni uważają, że... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-04-25
  Emmanuel Macron – prezydent Francji, który dość niespodziewanie wygrał ostatnie wybory prezydenckie i pokonał w cuglach kandydatkę skrajnej prawicy. Świetnie wykształcony, bardzo charyzmatyczny, dla wielu pozostaje wciąż nieco zagadkową... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: