Temat: hawana

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22,43zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-02-15
  Mówią, że to miasto „jest niczym miłość brzydkiej kobiety, namiętne i rozgorączkowane”. Że mężczyźni wciąż są tu ostentacyjnie męscy, a kobiety o rozłożystych biodrach – najbardziej kobiece na świecie. Mówią, że...(więcej)
 • -16% Hawana
  od 12,46zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Hawana, będąca stolicą wyspiarskiej Kuby, jest zwierciadłem odbijającym w sobie najbardziej wyraziste cechy wyspy. Odnowiona starówka zachwyca kolonialnymi budynkami, uroczymi restauracjami i dobiegającą zewsząd muzyką, w rytm której...(więcej)
 • od 17,99 zł Brak ofert - premiera: 2013-06-26
  Adios muchachos! – to opowieść o rowerowej dziwce i „podmorskim cwaniaczku”, o pazernych biznesmenach i niepoprawnych marzycielach, o tym, że potrzeba jest matką wynalazku, choć niekoniecznie jest wtedy wzorem rodzicielskich cnót – i...(więcej)
 • od 23,93zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2015-06-17
  Kuba – parna i gorąca, malownicza i zepsuta, gdzie okazja czyni złodzieja, a na każdym rogu można spotkać i dziwkę, i mordercę. Każdy dba tu o własne interesy, mało kto jest tym, za kogo się podaje, zaś obowiązujący stan wyjątkowy...(więcej)
 • -50% Kuba
  Krzysztof Jacek Hinz rozpoczyna swoją opowieść o Kubie w dniu, w którym obudził go telewizyjny komunikat, że oto został wrogiem rewolucji. Paszkwilancki wstępniak o polskim dyplomacie napisał w „Granmie” sam Fidel…„Kuba. Syndrom...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: