Temat: kobiety mafii

Znaleziono: 46 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -36% 365 dni
  od 17.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-07-04
  Romantyczna historia będąca połączeniem Pięćdziesięciu twarzy Greya i Ojca Chrzestnego Przystojny mafioso i piękna turystka z Polski. Oprawca i jego ofiara. Czy w tak osobliwej relacji jest miejsce na miłość?   Laura ze swoim... (więcej)
 • -36% Ten dzień
  od 17.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-11-07
  Kontynuacja wydarzeń opisanych w 365 dniach. Ślub, huczne wesele, oddany mąż, ciąża i życie pełne przepychu. Chciałoby się powiedzieć "i żyli długo i szczęśliwie", a jednak bycie żoną najbardziej niebezpiecznego człowieka na... (więcej)
 • od 13.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-11-22
  Było ich dwunastu. Wszyscy spędzili jakiś czas w ośrodku szkoleniowym ISIS. Dotarli do Wielkiej Brytanii pojedynczo, większość przywitano z otwartymi ramionami. Mieli zabić tylu niewiernych, ilu zdołają. Mężczyzn, kobiet, dzieci – bez... (więcej)
 • od 19.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-08
  Szokująca prawda, która miała pozostać za bramą kobiecych więzień. Samobójstwa, samookaleczenia, kobiecy seks i piekło, które kobietom gotują kobiety. Więzienia dla mężczyzn to temat dobrze znany. Ale zakłady karne dla kobiet to... (więcej)
 • od 28.00 zł Brak ofert
  Polski świadek koronny numer jeden przerywa milczenie! Kim były matki, żony i kochanki polskich gangsterów?  Wstrząsająca opowieść o kobietach w cieniu wielkich mafiosów. Co porabia piękna i bezwzględna Inka, która wystawiła... (więcej)
 • od 19.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-11-24
  On – jeden z najbardziej wpływowych gangsterów polskiej mafii. Ona – żona słynnego bossa, po upadku grupy pruszkowskiej oskarżona o kierowanie grupą przestępczą. Masa i Słowikowa – dwa przeciwległe bieguny kryminalnego podziemia,... (więcej)
 • od 23.93zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-06-20
  Książka powstała na podstawie autobiograficznych wspomnień żon nierozłacznych bliźniaków Pedro i Jaya Floresów, podwójnej prawej ręki „El Chapo” Guzmana – meksykańskiego barona narkotykowego,... (więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-18
  Wstrząsająca opowieść kobiety urodzonej i od dziecka wychowywanej w organizacji kryminalnej, a następnie poślubionej mafijnemu bossowi. Dziś jest świadkiem koronnym zmuszonym do ciągłego ukrywania się przed 'ndrangheta, która nigdy... (więcej)
 • Marisa Merico przez kilkanaście lat przemycała pieniądze, broń i narkotyki warte miliony. Widziała mafijne egzekucjeKiedy trzynastoletnia Marisa poznała swojego ojca, była nim zachwycona. Dla niej Emilio Di Giovine był wspaniały,... (więcej)
 • od 24.72zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-09-18
  Kulisy ‘Ndranghety. Profil najgroźniejszej mafii na świecie to historia cudzoziemek w klanach ‘Ndranghety, najpotężniejszej mafii na świecie. Oto, jak wygląda życie towarzyszek bossów i picciotti, kobiet, które dorastały i... (więcej)
 • od 22.39 zł Brak ofert - premiera: 2013-11-20
  Według Amnesty International Lydia Cacho jest najbardziej znaną dziennikarką śledczą i obrońcą praw kobiet z Meksyku. Od lat walczy z niewolnictwem seksualnym i o prawa kobiet. Twierdzi, że współczesny rynek handlu żywym towarem, z... (więcej)
 • od 17.48zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2012-07-11
  ,,Miłość, szkielet i spaghetti" to komedia kryminalna opowiadająca o rządach mafii włoskiej w Częstochowie, którą przepędziły z miasta… baby. Jedna z bohaterek zatrudnia się w domu włoskiego biznesmena jako pielęgniarka, ale okazuje... (więcej)
 • od 20.20 zł Brak ofert
  Wystrzałowa i pełna humoru powieść kryminalna z nieco szaloną, zadziorną bohaterką! Życie Rose Strickland, studentki i kelnerki, przebiega bez większych emocji – do czasu, gdy w niewyjaśnionych okolicznościach... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Nora Roberts bezkonkurencyjnie łączy sensację w najlepszym wydaniu z namiętnym romansem Booklist Elizabeth Fitch, niezwykle inteligentna, posłuszna i pilna szesnastolatka żyje według zasad ustanowionych przez zimną, apodyktyczną matkę.... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-04
  A miało być tak pięknie… Rzym, wino, dobre jedzenie, słońce i ukochany mężczyzna u boku. Taką wizję nadchodzącego romantycznego weekendu ma przed oczami Catherine Lambert, przebojowa prawniczka z paryskiego domu mody. Wybierając... (więcej)
 • od 27.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-10-12
  Rola kobiet w mafii była przez długi czas bagatelizowana. Ograniczone do statusu ofiary, zdominowane przez mężczyzn, odesłane do domowych zajęć, są szacownymi wizytówkami mafiosów, prezentującymi się jako doskonałe, nieskazitelne,... (więcej)
 • -20% Mafia
  od 23.20zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-03-09
  Bohaterami książki są zarówno czarne charaktery, a wśród nich trzynasty premier Silvio Berlusconi, jak też ludzie, którzy potrafili przeciwstawić się złu. Trudno uwierzyć, ale w szanującej wolność słowa ojczyźnie autorki jej... (więcej)
 • od 20.94zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2009-04-12
  Kim ty w ogóle jesteś? Pieprzony Bond w spódnicy? Marika Zahaňská to młoda, wysportowana i niezwykle seksowna kobieta.Pracuje jako asystentka w wyższej szkole i - nie licząc problemów uczuciowych czy pojawiającego się czasami debetu na... (więcej)
 • od 20.94zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2009-11-04
  Myślałem, że Praga, to miłe miasto w sercu Europy.Taaa... właściwie to całkiem spokojne miejsce... Rytualne morderstwa, znaleziska archeologiczne, moc, która wykrzywia rzeczywistość i deformuje podstawy wszechświata.Ktoś musiał... (więcej)
 • Kiedy walczą mężczyźni, wybuchają bomby i latają koktajle Mołotowa. Kiedy walczą mężczyźni, rozbrzmiewają fanfary i przypinane są ordery. Walka mężczyzn tworzy historię, o której można przeczytać w tysiącach książek. A walka... (więcej)
 • od 21.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-01-04
  Wkrótce w kinach!Samotny barman Bob znajduje w śmietniku pobitego szczeniaka. Wraz z nim jego puste życie nabiera sensu. Potem pojawia się kobieta z niełatwą przeszłością i niejasną przyszłością, czeczeńska mafia, nadmiernie wścibski... (więcej)
 • -10% Dobry wilk
  od 27.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-08-17
  Pielęgniarka Sophie Brinkman została wciągnięta do świata przestępczego wbrew własnej woli. Jest teraz poszukiwana międzynarodowym listem gończym i razem z synem Albertem ukrywa się w Pradze. Sztokholmski komisarz Tommy Jansson musi ją... (więcej)
 • od 19.90 zł Brak ofert
  Nareszcie w życiu Haley Randolph wszystko zaczyna się układać: razem z przyjaciółką Marcie odnoszą sukcesy w branży torebkowych prywatek, bohaterce udało się zaliczyć egzaminy semestralne w college’u, chłopak proponuje jej wspólne... (więcej)
 • Gdy Jullian poznała Vittoria d'Severano, uwierzyła, że ten przystojny i bogaty właściciel hoteli na całym świecie jest mężczyzną jej życia. Sielanka trwała dwa tygodnie. Okazuje się, że Vittorio należy do sycylijskiej mafii. Jullian... (więcej)
 • od 9.88zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2015-12-14
  Najlepsza Książka na Lato 2014w kategorii Literatura kobieca - Nagroda Jury http://www.granice.pl/kultura,oto-najlepsze-ksiazki-na-lato,5863 „Wiosna” rozpoczyna serię JaneczKa wydawnictwa JanKa. Będą to powieści gatunkowo... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: