Temat: lustracja

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 32.40 zł Brak ofert
  „Nielegałowie” to jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic wszystkich wywiadów świata. Często są to ludzie zwerbowani – tak jak bohater tej książki – we wczesnej młodości, szkoleni w tajnych ośrodkach i wysyłani za granicę. Tam... (więcej)
 • -15% Instytut
  od 25.42 zł Brak ofert
  W swojej nowej książce prof. Antoni Dudek, historyk dziejów najnowszych, przedstawia własną interpretacje dziejów Instytutu Pamięci Narodowej, którego działalność wzbudza wiele kontrowersji od samego początku powstania. Jako osoba z... (więcej)
 • „Zebrane w tej książce felietony były ogłaszane w „Tygodniku Powszechnym” od czerwca 2007 r. do października 2011 r. Zacząłem je pisać głęboko dotknięty atmosferą podejrzliwości, wprowadzoną do życia publicznego przez twórców... (więcej)
 • od 3.69 zł Brak ofert
  Mimo że doszło już do pewnych wyjaśnień, nadal jednak podsycany jest ogień z jednego pieca, w którym huczy. Wałęsa kłamie, Wałęsa zdradził. Do mediów dołączają autorytety, politycy. Oni już wiedzą wszystko, chociaż teczki leżą... (więcej)
 • Na początku roku 2005 Polską wstrząsnęła lista. Medialne show, podejrzenia i święte oburzenie mieszało się z kolejnymi sensacjami na temat tego, kto rzekomo "donosił". Anda Rottenberg przedstawia w tej książce zapis sześciu miesięcy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: