Wydawca: Oficynka

Znaleziono: 222 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.26zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Wy to, Słaboniowo, zawsze tak zakręcicie, że człowiek sam nie wie, w co wierzyć, i widzi rzeczy, których nie ma. W mroźny zimowy wieczór stara kobieta staje przy drewnianym płocie i jak co dzień spogląda bystrym okiem na... (więcej)
 • -40% Mucha
  od 12.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Ta mucha cię użądli… Zblazowany agent ubezpieczeniowy Apoloniusz stawia się na spotkanie w sprawie polisy. Przyjmuje go roznegliżowana pani domu o imieniu Jola. Podekscytowany mężczyzna rozkoszuje się wizją upojnych chwil, kiedy nagle... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 29.44 zobacz oferty z 2 księgarni
  Nie od dziś wiadomo, że Wrocław stanowi znakomitą scenerię dla sensacyjnych fabuł. Ale takiego literackiego spaceru po Ostrowie Tumskim i jego okolicach jeszcze nie mieliście okazji zaznać. Waszymi przewodniczkami po dawnych... (więcej)
 • -38% Okręt
  od 16.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Sensacja w najlepszym wydaniu! W 1964 roku na okręcie podwodnym ORP „Sęp”, wiozącym tajemniczy ładunek, w okolicach Helu dochodzi do wypadku. Po 35 latach oficer kontrwywiadu Marynarki Wojennej w Gdyni Tomasz Tomasik wpada w wir... (więcej)
 • -38% Kanalia
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.90 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-05-27
  "Synek, to nie jest film o Columbo!" W rzece zostają znalezione zwłoki pięknej młodej dziewczyny, ginie też pewien narkoman, a jakby tego było mało – w dość makabrycznej scenerii zostaje odkryte ciało kolejnej kobiety. Czy te zbrodnie... (więcej)
 • -7% Kamuflaż
  od 26.14zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Mocny, przerażający thriller psychologiczny Nevada – małe miasteczko w stanie Iowa. Ciche, spokojne, w którym nic się nie dzieje, aż do dnia, kiedy tuż sprzed domu Hellen i Williama Barkinsów znika w dziwnych... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.50 zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Rzeczywistość jest gorsza od najgorszych wyobrażeń Piękna młoda Greczynka o imieniu Dymitra marzy o wielkiej miłości. Ma dziewiętnaście lat, jest rozpieszczona i wydaje jej się, że wiele wie o życiu. Kiedy nie udaje jej się zdać... (więcej)
 • -36% Fatum
  od 10.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Fatum to zbiór dziesięciu gdańskich pereł kryminalnych. Najczarniejsze z czarnych, humor, makabra, groteska prosto z barokowej "Wenecji Północy". W rolach głównych ludzkie namiętności oraz plejada odszczepieńców i zwyrodnialców.... (więcej)
 • od 23.05 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-27
  Monumentalna zapora, dzikie, opuszczone tereny i tajemnicze morderstwa. Na dolnośląskiej zaporze w Pilchowicach pewien wędkarz nocą znajduje zmasakrowane zwłoki kobiety. Widok jest tak wstrząsający, że nawet najbardziej doświadczeni... (więcej)
 • od 26.90zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Polityczne rozgrywki, lokalne układy i dziennikarskie śledztwo. W podejrzanych okolicznościach ginie były poseł Krystyn Kunicki. Śmiercią tak ważnej osobistości interesują się wszyscy lokalni politycy. Jednak prokuratura bardzo szybko... (więcej)
 • od 31.50zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Kiedy ornat spływa krwią… Przez wieki kościoły Malborka, Kwidzyna, Gdańska i Fromborka skrywały wielką tajemnicę. Przywędrowała ona na te tereny wraz ze św. Wojciechem, by przez stulecia znajdować się pod ochroną największych... (więcej)
 • od 40.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-27
  Podwójny nieboszczyk? Czemu nie… Praca w Komendzie Powiatowej w Oświęcimiu toczyła się leniwie, kiedy zaaferowany stażysta Buciek przybiegł z sensacyjną informacją o znalezieniu na cmentarzu parafialnym ... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 26.32 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-05-27
  Alfred Bendelin, prywatny detektyw (dyskrecja gwarantowana) powraca! Oto drżą czarne serca złoczyńców i miękną kolana pięknych dam, bo największy prywatny detektyw Londynu znów wyrusza, by tropić zło i występek.... (więcej)
 • Panie Jezu, na drzewie wiszący, zabierz ode mnie tę wodę! Kacper porzuca życie przestępcy. Uciekając przed demonami z przeszłości, trafia na małą wyspę na Morzu Śródziemnym. Prowadząc tam życie porządnego obywatela, pomału zaczyna... (więcej)
 • od 26.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-04-25
  Nic lepiej nie ożywia leniwych wakacji niż trup! Alicja i Julia postanowiły spędzić wakacje w uroczym Fromborku. Miejsce wypoczynku wybrały nieprzypadkowo – od jakiegoś czasu słychać było, że w okolicy malowniczego miasteczka dzieje... (więcej)
 • od 25.26zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-03-28
  Prawdziwa historia seryjnego zabójcy i nekrofila Edmund Kolanowski, poznański nekrofil, działał w latach 80. XX wieku. Śledztwo z wnikliwością i skrupulatnością rekonstruują w porażającym reportażu Michał Larek i Waldemar... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-04-26
  Kryminalne perypetie z nieboszczykiem w tleAlicja i Julia zdecydowały, że zimowe ferie tym razem spędzą w Chojnicach. Miasto i okolice wydają się atrakcyjne, ale przyjaciółki obawiają się, że może im trochę brakować „kryminalnych... (więcej)
 • od 23.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-04-25
  Pełna humoru kryminalna powieść gdańskiej pisarkiDwie nauczycielki postanawiają odpocząć w urokliwej leśniczówce koło Olsztynka. Zdeterminowane, by spędzić przyjemnie czas na zbieraniu grzybów, czytaniu i leniuchowaniu, wyruszają na... (więcej)
 • Na granicy dźwięku i ciszy…Na granicy dźwięku i ciszy powstaje melodia życia. Krysi, która musiała dorosnąć, by stać się dzieckiem, Aliny, która raniąc się, próbowała zacząć być, Teresy otulonej kotami niczym całunem, Janusza,... (więcej)
 • Kryminalne perypetie sympatycznej pani weterynarz Magda, klasyczna kura domowa, pewnego wieczoru znajduje dowód na zdradę męża oraz obce zwłoki. Okazuje się jednak, że nie do końca obce – ofiara miała na szyi wisiorek, który należał do... (więcej)
 • -40% Echo serca
  Pasjonujący thriller psychologicznyNa przedmieściach Tarnowa umiera córka Krzysztofa Roty, kardiologa. Jej śmierci towarzyszą niejasne okoliczności. Mimo to prokuratura nie wszczyna dochodzenia. Ojciec nastolatki podejmuje walkę z systemem.... (więcej)
 • od 22.90zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-05-12
  Może tożsamości Kuby Rozpruwacza nigdy nie poznamy? Może Londyn ma już taką naturę, że generuje postaci z mgły i mroku, nieuchwytne i straszne, obrastające legendami?Listopad 1888 roku. Kamil Kord przyjeżdża do Londynu z wizytą do dawno... (więcej)
 • od 25.26zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2021-01-25
  Obcy. Demony. Ludzie. Jedni gorsi od drugich Niedaleka przyszłość. Niebezpiecznie prawdopodobna. Trwa rosyjska inwazja na wschodnią Polskę. Wszystko jest w rękach amerykańskiego sojusznika, ale Polacy będą musieli zapłacić wysoką... (więcej)
 • Oto bilet do fascynującego świata dawnych wierzeń, magii i tajemnic. Wrena jednego dnia straciła wszystko. Ludzie, którym ufała, okazali się zdrajcami, a zawsze bezpieczny dom rodzinny – gniazdem żmij. Dlatego pomimo że matka ostrzegała... (więcej)
 • Kiedy życie podsuwa ci kolejny kryminalny trop. Magda, bohaterka „W jak morderstwo”, właśnie rozstała się z mężem i próbuje się odnaleźć w tej nowej, trudnej sytuacji. Pewnego dnia na jej oczach ginie kobieta, potrącona przez... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: