Wydawca: The Facto

Znaleziono: 46 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 27.81 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-01
  Mało kto pamięta, że przedwojenna Polska była potęgą szachową. W 1930 roku nasza reprezentacja zdobyła złoty medal na olimpiadzie w Hamburgu. „Bombenmannschaft” - tak określała polską drużynę niemiecka prasa. Ta książka maluje... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.41 zobacz oferty z 1 księgarni
  Walka młodego Amerykanina z koalicją radzieckich arcymistrzów stała się czymś więcej niż starciem sportowym. Była epizodem Zimnej Wojny toczonej między kapitalistycznym Zachodem i komunistycznym Wchodem. Książka ma przypomnieć świat, w... (więcej)
 • od 18.90 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-01
  Kulisy pracy żołnierzy z elitarnej jednostki, jednej z najlepszych na świecie. Dziennikarzowi Tomaszowi Marcowi udało się przekonać kilku byłych wojskowych, by opowiedzieli o szkoleniu, życiu na misjach zagranicznych, a także o... (więcej)
 • od 20.56 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-01
  Maciej Wesołowski, reporter związany z National Geographic i Dużym Formatem Gazety Wyborczej, przemierza subkontynent, szukając odpowiedzi na pytanie: kim jest współczesny Hindus? W Waranasi godzinami podgląda ceremonie palenia zwłok, w... (więcej)
 • od 26.32zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-11-25
  Reportaż historyczny, który barwnie opisuje słynny atak zimy na przełomie 1978/1979 roku. Choć o zimie tej mówiło się, że obnażyła słabość socjalistycznego państwa to nie została ona tematem opracowań historycznych.Książka ma... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 18.27 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-11-10
  „Ryje” to znani politycy i celebryci. Polują na nich „paparuchy”, czyli fotografowie robiący zdjęcia z ukrycia. Chcą zdobyć „mordochwyty”, czyli kompromitujące fotki. Wszystko to opisują „hieny”, czyli pracownicy... (więcej)
 • od 19.07zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-01-01
  Odcięta dłoń w reklamówce pełnej dwustuzłotówek, czy brutalne sex taśmy - takie pamiątki zostawiali nam uczestnicy spotkań w zaciszu restauracyjnych vip-roomów. Komfortowe saloniki u „Sowy i Przyjaciów” oraz w „Amber Room”... (więcej)
 • od 18.51 zł Brak ofert
  "Bomba" to subiektywny portret ludzi i zjawisk znanych pod wspólną nazwą "polski szołbiznes". Korwin-Piotrowska błyskotliwie punktuje pustkę i bufonowatość polskich celebrytów, ale też docenia rangę wielu artystów. Nie wali na ślepo,... (więcej)
 • od 18.51 zł Brak ofert - premiera: 2016-05-25
  Grzegorz Jankowski stworzył tabloid „Fakt” i kierował nim 11 lat. W tym czasie był jedną z najbardziej wpływowych postaci polskiego życia publicznego, choć sam unikał kamer i fleszy. O jego przychylność – czasem w żałosny sposób -... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 7.18 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2011-03-01
  Połączone siły dwóch dziennikarzy - Michała Krzymowskiego ("Wprost") i Marcina Dzierżanowskiego ("National Geographic") - zaowocowały pasjonującym reportażem śledczym, ujawniającym kulisy oraz przebieg największej polskiej tragedii... (więcej)
 • od 17.38 zł Brak ofert - premiera: 2012-10-01
  Kiedy Marcin Wrona wyjechał za Atlantyk ważył około 100 kilo i Amerykanie chwalili go za szczupłą sylwetkę. A potem zaczął jeść po amerykańsku, dobił do 128 kilogramów i? zaczął się odchudzać. Też po amerykańsku. Korespondent TVN... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 7.18 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2013-02-01
  Tygodnik "Uważam Rze" był fenomenem pod każdym względem. To historia kury znoszącej złote jajka uduszonej przez swojego właściciela. Dlaczego? Mówi o tym Paweł Lisicki, twórca sukcesu "URze". To opowieść o politycznych naciskach,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 14.23 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2013-10-01
  Na co dzień Maciej Mazur w "Faktach" TVN piętnuje absurdy polskiej rzeczywistości, ale tym razem pod lupę wziął kolegów po fachu i w swoim charakterystycznym stylu opowiada najdziwniejsze, najśmieszniejsze i najbardziej absurdalne historie z... (więcej)
 • od 15.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-04-01
  Oto opowieść o wydarzeniach, które szokowały Polaków czasów Polski Ludowej. Choć komunizm był niby z natury postępowy i bezpruderyjny, to sprawy seksu były tematem tabu, a naturyści i wystawa kobiecych aktów jawiły się jako zagrożenie... (więcej)
 • od 15.80 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-01
  Parlament Antyeuropejski jest zabawnym opisem najdziwniejszej instytucji świata. Wybrańcy narodów opływają w niej w luksusy niewyobrażalne dla zwykłego zjadacza chleba, mając jednocześnie usta pełne frazesów o równości. Książka pełna... (więcej)
 • od 20.32 zł Brak ofert - premiera: 2014-05-01
  Najbardziej wyczekiwana książka ostatnich lat. O Lechu i Marii Kaczyńskich opowiada ich córka. To przede wszystkim historia wielkiej, czułej miłości. Poza tym to saga rodzinna - dowiemy się z niej, jakim ojcem i dziadkiem był Prezydent RP i... (więcej)
 • od 19.44 zł Brak ofert
  Jest to oparta na faktach powieść przygodowa dla młodzieży. 14-letnia Julia poruszająca się na wózku i labrador Spike, pies asystujący, zostają wplątani w intrygę, która pozwala dziewczynce zrealizować marzenie o byciu detektywem.... (więcej)
 • od 23.16 zł Brak ofert
  Chciał być dziennikarzem. Został nim. A potem? Pił wino z Marszałkiem Broz Tito. W „Życiu Warszawy” opisywał wielkie budowy socjalizmu. Był z wizytą u geniusza Karpat Nikolae Caucescu i widział jak Edward Gierek pieli grządki.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.43 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-09-01
  Przez blisko pół wieku o Ince pamiętali tylko jej najbliżsi: siostry, koledzy z oddziałów i pewien stary ksiądz, który nigdy nikomu o niej nie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 18.84 zobacz oferty z 1 księgarni
  Onkolodzy to żołnierze frontowi. Od lat na linii ich walki bez zmian. Wróg atakuje każdego roku około stu siedemdziesięciu, stu osiemdziesięciu tysięcy z nas, także dzieci. Co roku jedno średniej wielkości polskie miasto zachoruje więc... (więcej)
 • od 15.80 zł Brak ofert
  „Niewinni” to historie ludzi, którzy zostali wciągnięci w niszczące tryby wymiaru sprawiedliwości. Czasem przypadkiem, niekiedy w wyniku nadgorliwości policji, złej woli śledczych lub wszechwładzy lokalnego... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 14.44 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-01-01
  To historia fotografki gwiazd Ani Szubert, która wygrała wojnę z chłoniakiem, a walkę tę dokumentowała bez żadnej cenzury w mediach społecznościowych. Była nazywana"najradośniejszą pacjentką onkologii". To jednak tylko jedna strona... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 7.18 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2009-04-01
  "Ogólna teoria wszystkiego" to zbiór przezabawnych, błyskotliwych tekstów, dających więcej przyjemności niż seks i zwalczających depresję skuteczniej niż prozac. Książka powinna być przepisywana przez lekarzy osobom, które dopadł... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 7.18 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2010-10-01
  Jak każdy biograf Świetlik zmuszony był manewrować między hagiografią i pamfletem, które zwykle są najłatwiejsze do napisania. Najprościej jest bowiem zestawić wyłącznie jasne (bądź ciemne) karty z życia wybranego przez siebie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 7.18 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2010-11-01
  Polski Jeremy Clarkson znowu w akcji. Tym razem w swoich felietonach porusza same fundamentalne kwestie. Wyjaśnia dlaczego erotyczne gadżety mogą stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo , a taryfy telefoniczne stanowią wyzwanie dla Archiwum X.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: