Autor: Corinne Hofmann

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • Kolejne spotkanie z Corinne Hofmann, autorką i bohaterką bestsellerowej „Białej Masajki”. W książce opowiada o niezwykłej, obejmującej ponad siedemset kilometrów, pieszej wyprawie po namibijskiej krainie Koko oraz o powrocie do Kenii....(więcej)
 • od 22.87 zł Brak ofert
  Planowała tylko dwutygodniowy urlop, ale po przybyciu do Mombasy poznała mężczyznę swojego życia – masajskiego wojownika. Corinne, Szwajcarka, została na Czarnym Lądzie na ponad cztery lata. Opuściła ojczyznę, dobrze prosperujący...(więcej)
 •   Brak ofert
  Często zadawano mi pytanie: czy kiedykolwiek żałowałam, że wdałam się w historię miłosną z wojownikiem Samburu. Wtedy za każdym razem odpowiadałam z najgłębszym przekonaniem: Nigdy! Otrzymałam przywilej uczestnictwa w pewnej...(więcej)
 •   Brak ofert
  Wielka miłość pochodzącej ze Szwajcarii Corinne i Lketingi - Masaja z Kenii, dała im córkę oraz niezwykłe wspólne cztery lata spędzone w buszu i opisane w "Białej Masajce". Po archaicznym życiu Corinne z córką uciekła od zazdrosnego...(więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-06-15
  Kolejna biograficzna książka Corinne Hofmann, autorki bestsellerowej Białej Masajki. Historię jej egzotycznej i gorącej, jak sama Afryka, miłości do kenijskiego Masaja śledziły miliony czytelników na całym świecie. Zanim jednak...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: