Autor: Jens Lapidus

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -33% Top Dogg
  od 23.90zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2019-07-26
  Tajemnicza grupa wpływowych mężczyzn przez dziesięciolecia wykorzystywała seksualnie nastolatki, brutalnie uciszając każdego, kto tylko spróbował ją zdemaskować.W trzeciej części cyklu o osobliwych partnerach, eksgangsterze Teddym i... (więcej)
 • od 27.10zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2016-06-15
  Lapidus w wybuchowo wysokiej formie! Emelie i Teddy, partnerzy nie z własnej woli, tym razem zostają wplątani w sprawę, która odbija się czkawką sporemu gronu osób, niezależnie od ich pozycji społecznej. W domu na Värmdö włącza się... (więcej)
 • -15% VIP room
  Najdan, zwany Teddym, po ośmiu latach wychodzi z więzienia. Jest innym człowiekiem i chce zerwać z kryminalnym półświatkiem. Ale jest też zupełnie spłukany. Urzędy zatrudnienia to jakiś żart, musi więc zamieszkać u siostry, żadne z... (więcej)
 •   Brak ofert
    Nocny Sztokholm widziany oczami trzech przybyszów ma – tak jak oni sami – różne twarze. Serb Mrado dostrzega w nim sieć klubów, w których wymusza haracze, starając się od czasu do czasu być wzorowym ojcem dla córki. Szwed JW... (więcej)
 •   Brak ofert
  W stolicy Szwecji rozgrywa się sensacyjna historia, w której splatają się wątki przestępcze, polityczne i społeczne. Mahmud - młody Irakijczyk, były więzień, próbujący ułożyć sobie życie, Thomas - policjant, który walczy z... (więcej)
 •   Brak ofert
  Życie deluxe jest luksusowym zwieńczeniem Czarnej Sztokholmskiej Trylogii. Płatny morderca dwukrotnie próbuje zabić Rodovana Kranjicsa. Podczas obu prób – również tej drugiej, udanej – obecna jest dwudziestoletnia córka mafiozy,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: