Autor: Niall Ferguson

Znaleziono: 12 e-booków
Sortuj: alfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.45 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-01-29
  Kto pociąga za sznurki, z kim spiskuje i jak zyskuje władzę? Niall Ferguson, jeden z najsławniejszych historyków świata, profesor Uniwersytetów Harvarda, Oxfordu i Stanforda, demaskuje hierarchie i sieci, które wpływają na losy... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 30.20 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2022-04-27
  Fascynująca historia katastrof i ich konsekwencji autorstwa najwybitniejszego brytyjskiego historyka swojego pokolenia (The Times) Racjonalna, praktyczna i pięknie napisana. Fatum nie jest po to, by przerazić nas nadchodzącymi katastrofami, ale... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 29.94 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2022-08-17
  Jest to historia naszej cywilizacji, cywilizacji zachodniej opowiedziana od XV wieku po współczesność. Od XV wieku, bo wtedy Zachód nabiera rozpędu, wychodzi na zewnątrz (wyprawy odkrywców), stawia na naukę, wykorzystuje na masową skalę... (więcej)
 • od 33.92 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-09
  Czy Stany Zjednoczone można określać mianem imperium? Według amerykańskiego rządu na pewno nie. Oficjalne źródła amerykańskie nie tylko unikają tego słowa jak ognia, ale wręcz otwarcie zaprzeczają. „Ameryka nie była i nie jest... (więcej)
 • od 35.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-09
  Jest to historia naszej cywilizacji, cywilizacji zachodniej opowiedziana od XV wieku po współczesność. Od XV wieku, bo wtedy Zachód „nabiera rozpędu”, wychodzi na zewnątrz (wyprawy odkrywców), stawia na naukę, wykorzystuje na masową... (więcej)
 • -10% Imperium
  od 35.91 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-09
  U szczytu swojej potęgi Imperium Brytyjskie zajmowało blisko czwartą  część świata, zamieszkiwała je czwarta część ludzkości. W jaki sposób deszczowa wysepka zwana Brytanią przerodziła się w Imperium? Jakie były przyczyny jego... (więcej)
 • od 33.92 zł Brak ofert
  Jeden z najsłynniejszych historyków na świecie, udowadnia że za każdym wydarzeniem historycznym stoi tajemnica zawiązana z pieniędzmi. Ferguson udowadnia, że ewolucja systemów finansowych jest równie istotna jak wynalazki czy rozwój... (więcej)
 • od 33.92 zł Brak ofert
  Czy są rzeczy bardziej pożądane w polityce niż pieniądze i władza? Bestseller Fergusona to książka o przemianach cywilizacyjnych zachodzących w ostatnich trzech stuleciach, analiza współczesności i jej ekonomicznych kryzysów. Ferguson... (więcej)
 • od 33.92 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-03
  Jedna z dziesięciu najlepszych książek roku według Business Week Bestsellerowa biografia ujawniająca tajemnice rodu Rotszyldów – najbardziej wpływowej rodziny XIX i XX wieku, rodu potężnych bankierów i... (więcej)
 • od 32.46 zł Brak ofert
  Drugi tom genialnej sagi Fergusona o najsłynniejszej i najbogatszej rodzinie w dziejach świata Pieniądz jest bogiem naszych czasów, a Rothschild jest jego prorokiem. – Heinrich Heine, 1841 Rothschildowie to najbardziej wpływowa rodzina... (więcej)
 • od 23.19 zł Brak ofert - premiera: 2017-03-02
  Czy jeszcze nie jest za późno na odrodzenie się zdegenerowanej zachodniej cywilizacji? Nawet jeżeli mamy jeszcze na to czas to jest go niewiele, działać trzeba szybko i skutecznie. Niall Ferguson, jeden z najbardziej błyskotliwych... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.45 Brak ofert - premiera: 2022-10-05
  Jeden z najsłynniejszych historyków na świecie, udowadnia że za każdym wydarzeniem historycznym stoi tajemnica zawiązana z pieniędzmi. Ferguson udowadnia, że ewolucja systemów finansowych jest równie istotna jak wynalazki czy rozwój... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: