Wymiar i rozkład czasu pracy

Autor: Rycak Magdalena

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Na regulację prawną czasu pracy składają się w gruncie rzeczy dwa elementy: pierwszy z nich dotyczy długości czasu pracy, drugi - rozłożenia czasu pracy obowiązującego pracownika w określonych dniach, tygodniach, czy miesiącach. Przedmiotem opracowania jest ustalenie prawnego znaczenia pojęć wymiaru i rozkładu czasu pracy, a także kompleksowa analiza polskich uregulowań prawnych i porównanie ich z regulacjami obowiązującymi na terenie wybranych państw Unii Europejskiej.

Książka zawiera liczne propozycje uelastycznienia regulacji czasu pracy, odwołujące się do krajowej i zagranicznej literatury nie tylko prawniczej, ale także ekonomicznej i socjologicznej. W jednym z rozdziałów autorka koncentruje się na wykładni obowiązujących w Polsce przepisów dotyczących czasu pracy. W książce uwzględniony został dorobek orzecznictwa sądowego, a także literatura polsko-, niemiecko- i anglojęzyczna.

Adresaci:

Publikacja skierowana jest zarówno do teoretyków, jak i do praktyków prawa. Zaprezentowane w niej zagadnienia zostały ujęte w zwięzły i przejrzysty sposób, a percepcję tekstu ułatwiają syntetyczne wnioski na końcu rozdziałów.
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.25 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 45,28

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
45,28 zł ibuk.pl
bez DRM pdf
50,90 zł zinamon.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
50,94 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
  33,96 zł
w programie Nexto Premium
53,77 zł nexto.pl
bez DRM pdf
53,77 zł swiatebookow.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
56,60 zł legimi.com
bez DRM pdf
56,60 zł virtualo.pl

Rycak Magdalena - inne e-booki

E-booki podobne do "Wymiar i rozkład czasu pracy"