ISBN:9788326422171

Wymiar i rozkład czasu pracy

Autor: Rycak Magdalena

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Na regulację prawną czasu pracy składają się w gruncie rzeczy dwa elementy: pierwszy z nich dotyczy długości czasu pracy, drugi - rozłożenia czasu pracy obowiązującego pracownika w określonych dniach, tygodniach, czy miesiącach. Przedmiotem opracowania jest ustalenie prawnego znaczenia pojęć wymiaru i rozkładu czasu pracy, a także kompleksowa analiza polskich uregulowań prawnych i porównanie ich z regulacjami obowiązującymi na terenie wybranych państw Unii Europejskiej.

Książka zawiera liczne propozycje uelastycznienia regulacji czasu pracy, odwołujące się do krajowej i zagranicznej literatury nie tylko prawniczej, ale także ekonomicznej i socjologicznej. W jednym z rozdziałów autorka koncentruje się na wykładni obowiązujących w Polsce przepisów dotyczących czasu pracy. W książce uwzględniony został dorobek orzecznictwa sądowego, a także literatura polsko-, niemiecko- i anglojęzyczna.

Adresaci:

Publikacja skierowana jest zarówno do teoretyków, jak i do praktyków prawa. Zaprezentowane w niej zagadnienia zostały ujęte w zwięzły i przejrzysty sposób, a percepcję tekstu ułatwiają syntetyczne wnioski na końcu rozdziałów.
Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.24 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 44.94 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
47.73 zł ebuczek.pl
pdf
  28.99 zł
w programie Nexto Premium
44.94 zł nexto.pl
pdf
48.32 zł swiatebookow.pl
pdf
48.32 zł virtualo.pl
pdf
48.32 zł legimi.com
pdf
50.90 zł zinamon.pl
pdf
56.60 zł ibuk.pl

Rycak Magdalena - inne e-booki

E-booki podobne do "Wymiar i rozkład czasu pracy"