ISBN:9788326451089

Prawo i psychologia w ochronie zdrowia

Autor: Maria Danuta Głowacka, Ewa Mojs

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 33.60 zł.

Książka porusza zagadnienia dotyczące aktualnych regulacji prawnych w ochronie zdrowia, zarówno w zakresie organizacji podmiotów opieki zdrowotnej, jak i praw pacjenta czy praw lekarza i jego zobowiązań wobec pacjenta.

Autorzy przybliżyli zagadnienia komunikacji w ochronie zdrowia, od komunikacji zewnętrznej - budowania rozpoznawalnej marki na rynku, rzetelnej, godnej zaufania i kompetentnej organizacji, po komunikacje z partnerami - negocjacje, prowadzenie rozmów biznesowych, których celem jest uzyskanie możliwie jak najlepszego rozwiązania dla definiowanych problemów. Przedstawili także bardzo rzadko omawianą problematykę komunikacji intrapersonalnej: budowania samoświadomości własnych kompetencji, dialogu wewnętrznego koniecznego w rozwoju własnym, także zawodowym, czyli budowania samoświadomości ścieżki kariery. Poruszone zostały również kwestie komunikacji w kontekście zachodzących zmian społeczno-gospodarczych.

Adresaci:
Publikacja przeznaczona jest zarówno dla lekarzy prowadzących samodzielnie podmioty lecznicze, jak i dla kadry zarządzającej. Może stanowić cenna pomoc dla studentów zdrowia publicznego oraz zarządzania, a także dla wszystkich innych osób zainteresowanych problematyka komunikacji w systemie ochrony zdrowia w ujęciu prawnym i psychologicznym oraz zarządzania podmiotami leczniczymi.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 35.57 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
35.57 zł ebuczek.pl
epub pdf
  25.10 zł
w programie Nexto Premium
38.90 zł nexto.pl
epub pdf
41.83 zł virtualo.pl
pdf
36.55 zł gandalf.com.pl
pdf
37.38 zł swiatebookow.pl
pdf
37.80 zł zinamon.pl
pdf
39.48 zł ibuk.pl

Maria Danuta Głowacka - inne e-booki

Ewa Mojs - inne e-booki

E-booki podobne do "Prawo i psychologia w ochronie zdrowia"