Finanse w oświacie

Autor: Marta Handzlik

Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Stron: 108

Opłacalność: 31.78 zł/100 stron

Książka Finanse w oświacie stanowi kompleksowe opracowanie zagadnień związanych z finansową stroną funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, ujęte w czytelną formę pytań i odpowiedzi. Publikacja ułatwi Czytelnikom poruszanie się w gąszczu czasem bardzo skomplikowanych przepisów dotyczących prawa fi nansowego w kontekście oświaty.

Omówiono w niej m.in. kwestie: dotacji i subwencji otrzymywanych przez szkoły i placówki oświatowe, stypendiów, opłat ponoszonych przez uczniów uczęszczających do szkół i przedszkoli, klasyfikacji budżetowej zakupów i remontów, stosowania ustawy - Prawo zamówień publicznych. Adresaci: Publikacja adresowana jest do osób zarządzających oświatą, dyrektorów szkół, pracowników zajmujących się omawianą tematyką w jednostkach oświatowych oraz do przedstawicieli organów prowadzących szkoły (jednostek samorządu terytorialnego).

Książki z serii Prawo oświatowe w pytaniach i odpowiedziach przedstawiają najczęstsze problemy prawne zgłaszane przez użytkowników serwisu Prawo Oświatowe/ABC, prowadzonego przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Odpowiedzi udzielane przez specjalistów są bogatym źródłem praktycznej wiedzy prawnej, ułatwiają działanie i podejmowanie decyzji tym, którzy znaleźli się w podobnych sytuacjach.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 34,32

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
  23,40 zł
w programie Nexto Premium
37,05 zł nexto.pl
epub pdf
37,05 zł swiatebookow.pl
epub pdf
39,00 zł virtualo.pl
epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
39,00 zł legimi.com
epub
34,32 zł ibuk.pl
epub
35,10 zł ravelo.pl
epub
35,10 zł zinamon.pl

Marta Handzlik - inne e-booki

E-booki podobne do "Finanse w oświacie"