ISBN:9788362480708

Tańczący z gwiazdami

Autor: Katarzyna Gołąbek-White

Wydawnictwo: E-bookowo

Album „Tańczący z gwiazdami”, to tom I nowego albumu z serii projekcji malarsko-poetyckich Katarzyny Gołąbek – White, stworzony we współpracy z malarzami surrealistycznymi, prezentującymi kierunek zwany – realizmem magicznym. Tym razem album stanowi bardzo interesujące połączenie malarstwa Mariusza Zdybała, który swój pierwszy album wydał jeszcze w 1998 roku w Berlinie, z poezją Katarzyny i Zbyszka Kowalkowskiego.

„Tym razem, w połączeniu z delikatnym odcieniem melancholii Mariusza. Ten wyjątkowo subtelny artysta, malujący tak delikatnie i metaforycznie urzekł mnie i bardzo pragnąłem, aby zechciał wejść we wszechświat duszy Kasi ze swoją galaktyczną „Tańczącą z Gwiazdami” duszą. Wierzyłem, że uda się uzyskać coś nowego i wspaniałego. W trakcie opracowywania albumu zaskakiwałem i zachwycałem się coraz bardziej. Powstał album urzekający, który jest i nie boję się tego napisać - Nowym Słońcem- w cyklu przepięknych przecież albumów stworzonych z innymi malarzami. Cieszę się, że ten dziewiąty już album poetycko - malarski, niezwykle utalentowanej poetki i wspaniałego malarza, który również odkrywał nowe piękno łączenia poezji i malarstwa ukazuje się w wydawnictwie e-bookowo.pl.

Mariusz pokochał, także i moje „myśli serca”, dlatego w albumie znajduje się kilka odcieni odczuwania przeze mnie Jego malarstwa.”

Z przedsłowia Zbyszka Kowalkowskiego

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 16,30

Formaty Cena Księgarnia
pdf
16,30 zł zinamon.pl
pdf
od 16,21 zł
(dla stałych klientów)
18,01 zł ebookpoint.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
18,75 zł ibuk.pl
pdf
20,91 zł gandalf.com.pl
pdf
22,50 zł ravelo.pl
pdf
22,50 zł swiatebookow.pl
pdf
25,00 zł legimi.com
pdf
15,00 zł
(z kodem prom.)
25,00 zł woblink.pl
pdf
25,00 zł virtualo.pl

Katarzyna Gołąbek-White - inne e-booki

E-booki podobne do "Tańczący z gwiazdami"