ISBN:9788363080440

Pedazos

Autor: Martyna M.

Wydawnictwo: E-bookowo

Stron: 118

Opłacalność: 5.51 zł/100 stron

Oszczędzasz: 31%

Pedazos to przepełniona emocjami historia, opowiadająca o zmaganiu się z rzeczywistością. Kiedy Nadia przypadkiem słyszy rozmowę rodziców, jej świat nagle przestaje być takim, jaki się wydawał. Wszystko sypie się na kawałeczki, których dziewczyna nie potrafi poskładać. Zatracając się w alkoholu, próbuje uwolnić zranione myśli i przynieść ukojenie duszy. Zamyka się w swoim małym, odciętym od bólu świecie, uparcie wyznając zasadę, że miłość nie istnieje. Kiedy powoli oswaja się z cierpieniem, jej serce przeszywa kolejny cios, miażdżący usilnie składane kawałki. I gdyby nie Joaquin, jej bratnia dusza i opoka, nie dałaby rady podnieść się po kolejnym upadku. Los dwukrotnie stawia na jej drodze Miguela, jednak czy dziewczyna będzie gotowa się otworzyć? Alkohol przejmuje kontrolę nad jej życiem, a sprawy wciąż się komplikują…

Historia, połączona z nutką języka hiszpańskiego, pokazuje zmagania dziewczyny z jej wewnętrznym „ja”, jej słabościami i potknięciami na drodze życia. Ukazuje także głęboką przyjaźń, kształtującą się podczas wspólnych upadków i pokonywania przeszkód. Przyjaźń, która przetrwa najgorsze piekło.

 

Martyna M. od dziecka była marzycielką, jednak dopiero od niedawna stara się uczynić swoje marzenia rzeczywistością. Zafascynowana językiem hiszpańskim dąży do spełnienia jednego ze swoich największych pragnień – studiowania iberystyki. W przyszłości chciałaby odbyć podróż po krajach Ameryki Łacińskiej. Pedazos to jej debiut, którego pisanie było szansą na oderwanie się od szarości monotonnej rzeczywistości.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 6.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 6.53 zł
(dla stałych klientów)
7.26 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
  6.00 zł
w programie Nexto Premium
9.30 zł nexto.pl
epub pdf
od 2.00 zł
(dostęp online)
7.00 zł ibuk.pl
mobi epub
9.47 zł publio.pl
epub
6.50 zł zinamon.pl
pdf
6.50 zł zinamon.pl
pdf
8.50 zł woblink.pl

Martyna M. - inne e-booki

E-booki podobne do "Pedazos"