ISBN:9788366863965

Kosmos. 10 rzeczy, które należy o nim wiedzieć

Autor: Becky Smethurst

Wydawnictwo: Marginesy

Oszczędzasz: 20%

Czternaście miliardów lat dziejów wszechświata dla osób, które nie mają dużo czasu na czytanie

Książka „Kosmos. 10 rzeczy, które należy o nim wiedzieć” (ebook w formacie epub i kindle mobi) jest dla każdego, kto chce łatwo zrozumieć oszałamiające podstawy naszego niezwykłego, rozszerzającego się wszechświata.

Astronomka Becky Smethurst opowiada o grawitacji i do czego służy, o samych początkach, czyli Wielkim Wybuchu, o nieuchwytnej ciemnej materii i nie mniej uchwytnej antymaterii. Zastanawia się, czy istnieje życie poza naszą planetą i dlaczego w nocy niebo jest czarne. Nieco dłużej skupia się na czarnych dziurach, bo kocha je najbardziej. Na koniec stawia najważniejsze ze wszystkich pytań, na które nigdy nie uzyskamy stuprocentowo pewnej ani wyczerpującej odpowiedzi: zajmuje się bowiem tym, czego nadal nie wiadomo.

Becky Smethurst oświetla nie tylko to, czego jeszcze nie wiemy, ale i wiele więcej. Jeśli macie poważne pytania dotyczące kosmosu, ta książka dostarczy wam odpowiedzi w ciekawy i zwięzły sposób. Bo gdybyście mieli wiedzieć tylko dziesięć rzeczy o kosmosie, tych dziesięć wam wystarczy.

„Kosmos. 10 rzeczy, które należy o nim wiedzieć”; autor: Becky Smethurst [ebook do pobrania w formacie epub i kindle mobi] – rekomendacje:

„Najważniejsze informacje dosłownie na jeden kęs, a do tego podane z ogromnym entuzjazmem – wszystko, czego potrzebujecie, żeby podróżować w kosmosie!” – Chris Lintott, astrofizyk

„Ta zgrabna książeczka wręcz pęka od astrofizyki. Gwarantuję, że skończycie lekturę, wiedząc sporo o ciemnej materii, nie wspominając o supermasywnych czarnych dziurach” – Jim Al-Khalili, fizyk

Jak przeczytać ebook „Kosmos. 10 rzeczy, które należy o nim wiedzieć”; autor: Becky Smethurst; wydawca: Wydawnictwo Marginesy [ebook do pobrania w formacie epub i kindle mobi]?
Książkę przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na czytnikach Kindle, inkBOOK, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem ebooka.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 25.39 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.39 zł ebuczek.pl
mobi epub
25.39 zł ebuczek.pl
mobi epub
od 22.97 zł
(dla stałych klientów)
25.52 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.88 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.12 zł ibuk.pl
mobi epub
  15.95 zł
w programie Nexto Premium
29.67 zł nexto.pl
mobi epub
30.30 zł publio.pl
mobi epub
31.90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
31.90 zł legimi.com
mobi epub
31.90 zł woblink.pl
mobi epub
31.90 zł empik.pl
mobi epub
31.90 zł swiatebookow.pl
mobi
25.50 zł zinamon.pl
epub
25.50 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Kosmos. 10 rzeczy, które należy o nim wiedzieć"