A jeśli zostanę...

Autor: Barbara Ciwoniuk

Wydawnictwo: Literatura

Oszczędzasz: 21%

Po śmierci rodziców Wiktoria musi zamieszkać u ciotki, za którą nigdy nie przepadała. Choć w nowej rodzinie jest jej rówieśnica, dziewczyny nie mogą się dogadać. Czy samolubna Janka i naiwna, zbuntowana „wieśniara” dojdą do porozumienia? Co musi się wydarzyć, by Wiki odkryła, że bezwzględna, walcząca o swoją pozycję kuzynka też jest samotna i załamana? Jaką rolę odegra w tym pewien sympatyczny chłopak?

Na szczęście Wiktoria znajduje wsparcie w niezwykłej, eksperymentalnej klasie, do której przypadkiem trafia. Czy rzeczywiście wprowadzenie prostych zasad może sprawić, że grupa uczniów stanie się zgranym zespołem, przyjaźnie witającym w swoim gronie nowych kolegów?

Amerykanin Ron Clark, o którego oryginalnych zasadach jest mowa w tej książce, tak to opisał: Pierwszego dnia każdego roku szkolnego uczniowie są lekko zszokowani, gdy daję im listę i mówię, że mam dla nich 55 zasad (…) ale już po miesiącu przyznają: „Lubimy te zasady, ponieważ dzięki nim dokładnie wiemy, co możemy, a czego nie powinniśmy robić i jakie będą konsekwencje w razie ich nieprzestrzegania”. (…) Odkryłem, że jeśli poświęci się czas na dokładne pokazanie dzieciom, czego się od nich oczekuje, one bardzo chętnie zrobią to, o co się je poprosi.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 14,24

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 12,82 zł
(dla stałych klientów)
14,24 zł ebookpoint.pl
mobi epub
14,43 zł woblink.pl
mobi epub
15,08 zł gandalf.com.pl
mobi epub
15,29 zł empik.pl
mobi epub
16,19 zł swiatebookow.pl
mobi epub
16,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  10,79 zł
w programie Nexto Premium
17,09 zł nexto.pl
mobi epub
17,99 zł virtualo.pl
mobi epub
17,99 zł ibuk.pl
mobi epub
17,99 zł legimi.com
mobi epub
17,99 zł publio.pl
mobi
16,20 zł zinamon.pl
epub
16,20 zł zinamon.pl

Barbara Ciwoniuk - inne e-booki

E-booki podobne do "A jeśli zostanę..."