ISBN:9788380310766

Tajemnica Black Rabbit Hall

Autor: Eve Chase

Wydawnictwo: Świat Książki

Opłacalność: 6.49 zł/100 stron

Dwie kobiety żyjące w różnych czasach, połączone tajemnicą z przeszłości, którą skrywają mury okazałej rezydencji Black Rabbit Hall. Sekret tak okrutny, że nie sposób wymazać go z pamięci, już na zawsze odmieni los pewnej rodziny.

Jest rok 1968. Nastoletnia Amber wraz z bratem bliźniakiem, dwojgiem młodszego rodzeństwa i rodzicami spędza wakacje w rodzinnej posiadłości w Kornwalii. Czas płynie tu inaczej niż w Londynie. Wśród malowniczych pejzaży i pięknej przyrody, w cudownym domu, który wydaje się trwać poza czasem, pośród bliskich ludzi, otaczających się miłością i szacunkiem, rodzinie żyje się wręcz idealnie. Do czasu, kiedy za sprawą tragicznego wydarzenia wszystko ulega zmianie.

Trzydzieści kilka lat później Lorna, która planuje ślub, postanawia urządzić przyjęcie weselne w urokliwej, nadszarpniętej zębem czasu, okazałej rezydencji Black Rabbit Hall. Jest zachwycona domem i zarazem zaintrygowana jego historią, której na razie nie zna, lecz ma niejasne wspomnienie, że kiedyś była tu z matką. Wiedziona ciekawością i potrzebą poznania własnej historii, oraz losów żyjącej tu niegdyś szczęśliwej rodziny, szuka odpowiedzi na nurtujące ją pytania.

Lornę i Amber dzieli czas, ale czy coś łączy obie kobiety? Jakie sekrety mają obie rodziny? Kim jest obecna właścicielka posiadłości? Jaki był los dawnych właścicieli i ich czworga dzieci?

Bolesne sekrety rodzinne, zakazana miłość i dotkliwa strata. Idealna powieść dla czytelniczek V.C. Andrews, Kate Morton i Sary Waters.

 

„Tajemnica Black Rabbit Hall” mnie porwała; cudowna, wspaniale napisana bajka dla dorosłych. Byłam urzeczona.

- Lisa Jewell, autorka powieści

Czarująca, świetnie napisana historia dwóch rodzin, których dzieje przeplatają się w czasie, zawieszona w magicznej atmosferze kornwalijskiego domu nad morzem, którego sekrety sięgają równie głęboko jak jego normandzkie korzenie.

- Carla Buckley, autorka powieści

„Tajemnica Black Rabbit Hall” to ciemne, gotyckie tajemnice, zakazana namiętność i rodzina z czwórką niezwykłych dzieci, które, choć skończysz czytać, jeszcze długo z tobą pozostaną, a do tego wspaniałe opisy popadającej w ruinę kornwalijskiej posiadłości . To wszystko sprawiło, że nie mogłam się oderwać od lektury.

- Miranda Beverly-Whittemore, „New York Times”

Budząca niepokój, wciągająca fabuła, zapadająca w pamięć kornwalijska posiadłość i urzekające postacie. Eva Chase stworzyła ekscytującą powieść.

- Michelle Gable, autorka powieści

Dzięki intrygującym opisom Eve Chase jesteśmy wraz z jej bohaterką, Lorną, w małym czerwonym samochodzie, który tocząc się po podjeździe niczym kropelka krwi, uwozi nas do domu sekretów i pokrytych kurzem zauroczeń z dala od realnego świata.

- Deborah Lawrenson, autorka powieści

Eve Chase pracowała jako redaktorka i dziennikarka w różnych czasopismach w Wielkiej Brytanii. Mieszka w Oxfordzie z mężem i trójką dzieci. „Tajemnica Black Rabbit Hall” jest jej debiutancką powieścią.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Tajemnica Black Rabbit Hall"