ISBN:9788380310766

Tajemnica Black Rabbit Hall

Autor: Eve Chase

Wydawnictwo: Świat Książki

Stron: 432

Opłacalność: 4.61 zł/100 stron

Oszczędzasz: 37%

Dwie kobiety żyjące w różnych czasach, połączone tajemnicą z przeszłości, którą skrywają mury okazałej rezydencji Black Rabbit Hall. Sekret tak okrutny, że nie sposób wymazać go z pamięci, już na zawsze odmieni los pewnej rodziny.

Jest rok 1968. Nastoletnia Amber wraz z bratem bliźniakiem, dwojgiem młodszego rodzeństwa i rodzicami spędza wakacje w rodzinnej posiadłości w Kornwalii. Czas płynie tu inaczej niż w Londynie. Wśród malowniczych pejzaży i pięknej przyrody, w cudownym domu, który wydaje się trwać poza czasem, pośród bliskich ludzi, otaczających się miłością i szacunkiem, rodzinie żyje się wręcz idealnie. Do czasu, kiedy za sprawą tragicznego wydarzenia wszystko ulega zmianie.

Trzydzieści kilka lat później Lorna, która planuje ślub, postanawia urządzić przyjęcie weselne w urokliwej, nadszarpniętej zębem czasu, okazałej rezydencji Black Rabbit Hall. Jest zachwycona domem i zarazem zaintrygowana jego historią, której na razie nie zna, lecz ma niejasne wspomnienie, że kiedyś była tu z matką. Wiedziona ciekawością i potrzebą poznania własnej historii, oraz losów żyjącej tu niegdyś szczęśliwej rodziny, szuka odpowiedzi na nurtujące ją pytania.

Lornę i Amber dzieli czas, ale czy coś łączy obie kobiety? Jakie sekrety mają obie rodziny? Kim jest obecna właścicielka posiadłości? Jaki był los dawnych właścicieli i ich czworga dzieci?

Bolesne sekrety rodzinne, zakazana miłość i dotkliwa strata. Idealna powieść dla czytelniczek V.C. Andrews, Kate Morton i Sary Waters.

 

„Tajemnica Black Rabbit Hall” mnie porwała; cudowna, wspaniale napisana bajka dla dorosłych. Byłam urzeczona.

- Lisa Jewell, autorka powieści

Czarująca, świetnie napisana historia dwóch rodzin, których dzieje przeplatają się w czasie, zawieszona w magicznej atmosferze kornwalijskiego domu nad morzem, którego sekrety sięgają równie głęboko jak jego normandzkie korzenie.

- Carla Buckley, autorka powieści

„Tajemnica Black Rabbit Hall” to ciemne, gotyckie tajemnice, zakazana namiętność i rodzina z czwórką niezwykłych dzieci, które, choć skończysz czytać, jeszcze długo z tobą pozostaną, a do tego wspaniałe opisy popadającej w ruinę kornwalijskiej posiadłości . To wszystko sprawiło, że nie mogłam się oderwać od lektury.

- Miranda Beverly-Whittemore, „New York Times”

Budząca niepokój, wciągająca fabuła, zapadająca w pamięć kornwalijska posiadłość i urzekające postacie. Eva Chase stworzyła ekscytującą powieść.

- Michelle Gable, autorka powieści

Dzięki intrygującym opisom Eve Chase jesteśmy wraz z jej bohaterką, Lorną, w małym czerwonym samochodzie, który tocząc się po podjeździe niczym kropelka krwi, uwozi nas do domu sekretów i pokrytych kurzem zauroczeń z dala od realnego świata.

- Deborah Lawrenson, autorka powieści

Eve Chase pracowała jako redaktorka i dziennikarka w różnych czasopismach w Wielkiej Brytanii. Mieszka w Oxfordzie z mężem i trójką dzieci. „Tajemnica Black Rabbit Hall” jest jej debiutancką powieścią.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 19.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 17.91 zł
(dla stałych klientów)
19.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.74 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.72 zł ibuk.pl
mobi epub
28.04 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
31.50 zł empik.pl
mobi epub
  18.90 zł
w programie Nexto Premium
31.50 zł nexto.pl
mobi epub
31.50 zł virtualo.pl
mobi epub
31.50 zł publio.pl
mobi
28.40 zł zinamon.pl
epub
28.40 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Tajemnica Black Rabbit Hall"