Marka osobista to obecnie ważny element budujący zaufanie, rozpoznawalność oraz reputację, który wspiera realizację celów biznesowych. I to niezależnie od tego, czy pracujesz na etacie, czy prowadzisz własną firmę. Według badań o jej sile decyduje nie tylko strategiczne podejście do jej budowania, lecz także autentyczność i spójne komunikowanie w przestrzeni on-line i off-line. Angelika Chimkowska, specjalizująca się w tworzeniu strategii marek i sprzedaży on-line, w swojej najnowsze książce pokazuje, jak wykorzystać siłę marki osobistej w marketingu, sprzedaży czy pozyskiwaniu wartościowych pracowników oraz angażowaniu rozproszonych zespołów.


Dzięki lekturze jej książki:

 - nauczysz się strategicznie planować i krok po kroku budować silną markę osobistą,

 - zdiagnozujesz swoją unikalną osobowość marki osobistej,

 - dowiesz się, jakie są najczęściej popełniane błędy na profilach osobistych w social mediach,

 - zaplanujesz skuteczną komunikację marki osobistej w 100% skoncentrowaną na twoim odbiorcy,

 - poznasz 10 kroków pozwalających stworzyć profesjonalny profil na Linkedin,

 - dowiesz się, jakie trendy modowe wspierają nasz biznesowy wizerunek i powodują, że jesteśmy postrzegani jako autentyczni i spójni,

 - zgłębisz zasady netykiety i przeciwdziałania kryzysom wizerunkowym w internecie,

 - dowiesz się, jak właściwie reagować na krytykę i hejt w internecie,

 - poznasz przydatne programy i aplikacje, które ułatwiają działania z zakresu personal brandingu w codzienności biznesowej.


Dodatkowo w książce znajdziesz wypowiedzi wielu prawdziwych liderów, m.in.: Jacka Santorskiego, Jowity Michalskiej, Marka Kamińskiego czy Dominiki Bettman, o korzyściach i konsekwencjach aktywności w mediach społecznościowych czy najczęściej powtarzanych bzdurach dotyczących silnej marki osobistej w biznesie.


Jeśli więc szukasz sposobu na:

 - autentyczną i spójną komunikację w biznesie,

 - zbudowanie przywództwa na bazie swoich mocnych stron,

 - umiejętne wywieranie pozytywnego wpływu przez Twoją aktywność w internecie i social mediach,

to książka Autentyczny personal branding nie tylko pozwoli Ci to osiągnąć, ale również pokaże, jak zrobić to w zgodzie z wyznawanymi wartościami.