Techniki negocjacji. Jak odnieść sukces w negocjacjach. Wydanie 5

Autor: Bjorn Lunden, Lennart Rosell

Wydawnictwo: BL Info Polska

Oszczędzasz: 35%

Negocjacje odgrywają decydującą rolę w naszej komunikacji z innymi ludźmi. Zarówno nasze życie zawodowe, jak i prywatne zależy w dużej mierze od tego, jak dobrze radzimy sobie w sytuacjach negocjacyjnych. Niezależnie od tego, na jakim stanowisku pracujesz, ile masz lat, jaki jest Twój status społeczny, musisz pogodzić się z tym, że jesteś negocjatorem. Dowiedz się, jak być w tym dobrym.

TECHNIKI NEGOCJACJI to książka, która pomoże Ci zrozumieć, co sprawia, że w negocjacjach odnosisz sukcesy lub ponosisz porażki. Podpowiemy Ci, jak stać się lepszym negocjatorem zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym. Przede wszystkim jednak kierujemy tę książkę do osób, dla których umiejętność negocjowania jest jednym z kluczy do sukcesu w życiu zawodowym.

Znajdziesz tu mnóstwo cennych pomysłów, rad i wskazówek oraz praktyczne przykłady zastosowania taktyk negocjacyjnych w różnych sytuacjach. Pomogą Ci one zrozumieć, jak przekonywać, aby osiągnąć swój cel, a jednocześnie zapewnić sobie pomyślne kontakty z innymi ludźmi. W książce tej znajdziesz także porady w kwestii negocjacji za granicą, a także w zakresie prawnych aspektów zawierania umów handlowych.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 23,19

Formaty Cena Księgarnia
pdf
23,19 zł ibuk.pl
pdf
od 25,69 zł
(dla stałych klientów)
28,54 zł ebookpoint.pl
pdf
32,10 zł zinamon.pl
pdf
32,10 zł swiatebookow.pl
pdf
  21,40 zł
w programie Nexto Premium
33,89 zł nexto.pl
pdf
35,67 zł virtualo.pl
pdf
25,67 zł
(z kodem prom.)
35,67 zł woblink.pl
pdf
35,67 zł legimi.com
pdf
35,67 zł publio.pl

E-booki podobne do "Techniki negocjacji. Jak odnieść sukces w negocjacjach. Wydanie 5"