Temat: demoralizacja

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 29.26zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-12-14
  Z jednej strony kolonializm, głód, konflikty plemienne, epidemie i klęski naturalne, krzywdy wyrządzone przez białego człowieka. Z drugiej – safari, nieskażona natura, piękno krajobrazu i wieczne lato. Tyle stereotypy. A jaka Afryka jest... (więcej)
 • -20% Heroina
  od 19.12 zł Brak ofert - premiera: 2009-02-01
  Warszawa, pierwsze lata XXI wieku. Piwnice, osiedlowe śmietniki, restauracyjne toalety. Tomasz odruchowo wypatruje kryjówek – miejsc, gdzie można zapalić brauna. Szuka znajomych z kasą i spławia tych, którzy kasy nie mają. Spotyka się z... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 3.49 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-10-07
  Dorian Gray jest pięknym mężczyzną. Zafascynowany jego doskonałością fizyczną malarz Basil Hallward uwiecznia go na obrazie. Podczas prezentacji portretu, Gray wpada w rozpacz - przeraża go to, że w przeciwieństwie do postaci z obrazu -... (więcej)
 • -9% Crux
  od 4.47 zł Brak ofert - premiera: 2015-04-20
  Polska za 50 lat - nanotechnologia - sarmatyzm. Nanotechnologia uwolniła proletariat od konieczności pracy: odtąd miliony ludzi żyją na socjalu, degenerując się w pozbawionym perspektyw nieróbstwie. Dla nielicznych pracujących,... (więcej)
 • od 13.01zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-09-24
  "Moscoviada. Powieść grozy" to opowieść o jednym dniu z życia literata o dziwnym jak na ukraińskiego poetę imieniu Otto von F. w Moskwie. Niezwykła mieszanka kilku stylów prozatorskich: "czarnego realizmu", thrillera, parodii love story,... (więcej)
 • -20% Gracze
  od 22.32 zł Brak ofert
  Krajowa pisarka i jej pasjonujący thriller kryminalny! Cezary i Michał to nastolatkowie z dwustutysięcznego miasta. Namiętnie grają w gry komputerowe. Michał wychowywany jest przez matkę prostytutkę i ich relacje są bardzo trudne; Cezary... (więcej)
 • od 9.90zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-03-15
  Possessing eternal youth and beauty produces exactly the same effect as sentencing a man to life without the possibility of parole. Both have nothing to lose and morals disappear before the desire for immediate self-gratification in all things.... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: